Voskové pásiky Weet

katuša

Janka222
no nevytrhá, niektoré akoby mi len do polky odtrhlo alebo čo, no a ked si zoberem ako som sa s tým natrápila a bola som nakoniec celá zalepená od toho :D ja chcem ísť určite ku kozmetičke, ale bývam pri BB a nejak sa mi tu nikto neozýva, či nepozná nejaký salón kde to robia. a podla mna si určite môžeš dať aj bruško ak ti tam prekážajú. podla mna pri kozmetičke ťa to bude bolieť možno ešte menej, predsalen už má tie ťahy v rukách, akurát, že je tam ten moment prekvapenia, no určite to zvládneš a za ten pocit to snád bude stáť zato :)

Janka222

Katuša

Tak to asi potom ani poriadne "neoholí".Pôjdem teda do kozmetiky,ale dosť sa bojim.A čo mysliš, môžem si dať aj bruško ? lebo mám tam také chĺpky,nie je to nič strašné,ale dosť mi to vadí.

katuša

janka222
ja som si kedysi kúpila veet, postupovala som určite správne, no tiež mi nevytrhli všetky chlpky. tiež by som teda chcela ísť ku kozmetičke, nielen nohy ale aj brazílsku vyskúšať, lebo idem k moru a tam by som chcela mať pokoj od chlpov :) predsalen, veety su dosť drahe podla mna, a učinok dosť na prd, takže ked už zaplatim, nech to ma učinok...

Janka222

Čaute, ja som si kúpila voskové pásiky ale Balea (myslím ,že sú všetky tieto pásiky na jedno kopyto)

mám dosť tmavé a hrubé chĺpky a asi som si to nesprávne trhala,pretože mi to nejak nepovytrhávalo všetky chĺpky :-( poriadne som ich nahriala,ako aj bolo napísané v postupe,no aj tak nič :-( vedeli by ste mi poradiť ? chcela by som ísť na vosk do kozmetiky,ale sa bojím že to bude veľmi bolieť :-(

Janka222

Čaute, ja som si kúpila voskové pásiky ale Balea (myslím ,že sú všetky tieto pásiky na jedno kopyto)

mám dosť tmavé a hrubé chĺpky a asi som si to nesprávne trhala,pretože mi to nejak nepovytrhávalo všetky chĺpky :-( poriadne som ich nahriala,ako aj bolo napísané v postupe,no aj tak nič :-( vedeli by ste mi poradiť ? chcela by som ísť na vosk do kozmetiky,ale sa bojím že to bude veľmi bolieť :-(

romaaaaaaa

Nevie mi niekto poradit? dnes som pouzila tie pasiky weet, pekne to strhlo chlpky, akurat sa mi na tych miestach teraz uplne podrazdila pokozka a je cela zacervenana.. v navode sa pise ze sa to moze stat bezprostredne po pouziti ale ja sa bojim ze to do zajtra nezmizne.. ma s tym neikto skusenost?

naturelka

Tie voskové pásiky nie sú žiadny zázrak. Kedže koža je veľmi citlivá na takéto veci, kúpila som si tie pásiky na citlivú pokožku, ale vôbec nič nevydepilovali. Zbytočná investícia. Tie obyčajné zachytia toho viacej, ale je pravda, že zase nie je k dispozícii dostatočné množstvo tých vlhčených kapesníčkov.

hoska

palicka to je asi jedno ci nie???ono by to malo zachytiti vsetky chlpky???aj ja sa chystam si kupit epilator..tak som potom zvedava