Voskové pásiky Weet

elle

Lenka to akože po oddepilovaní si sa nemusela tri týždne holiť? Tolko to vydrží? No to by bolo super lebo ja sa tam musím holiť každy den. (na pasik)

lenka22

elle, mozes si aj tam odstranovat ale ta bolest je fakt hrozna:( ja som si to minule okolo bikin a este trochu viac a mozem ti povedat ze som hresila o 106, ale zas na druhej strane, rastu menej, nie je ich vidno a to su povodne cierne, a uz som sa ziletkou neholila asi 3 tyzdne :)))

elle

Môžem si depilačnym strojčekom odstranovat aj chlpky z intýmnych partií a spod pazušia? Mám od Braun- Silk-épil. dakujem...

Arweena

no podla mna pri pravidelnom odstranovani chlpkov strojcekom chlpky nie su tak silne ako so ziletkou...teda aspon ja to tak citim..rastu mi menej a su slabsie

lenka22

strojcekom to treba vydrzat prvy krat, vtedy to boli najviac ale potom je to uz v pohode... aspon u mna to tak fungovalo, na tie pasiky uz neverim.

rose

no..ja som tiez zvedava na tie pasiky,pretoze mam doma aj strojcek no ked som si holila tak to bolelo ze som myslela ze umriem.Radsej preto ziletkou holim alebo penou.vie niekto nejaky aj iny sposob?

lenka22

maťa, neviem ako dlho vydrzia tieto voskove pasiky pretoze som ich asi raz skusala ale aj tak mi nezabrali kedze si nohy depilujem strojcekom... A chlpky na nohach ti budu rast stale, mozno az ked absolvujes epilaciu laserom tak prestanu... ale to je nakladne :(