Voskové pásiky Weet

sway

ja som s týmito voskovými pásikmi veľmi nebola spokojná.vôbec to nefungovalo ako sa o tom hovorí.niečo vytrhne a zbytok nič.podľa mňa je to blbosť.

aduliena

Ruka,

chĺpky ti môžu zarastať a nemusia. Záleží to od citlivosti tvojej pokožky. Keď to vyskúšaš, uvidíš. Ja si epilujem aj ruky a je to v pohode.

aduliena

Mikri, ja používam obyčajný stolový olej. Nanesiem ho na vatu, odstánim s ním zvyšky vosku a potom si to miesto umyjem mydlom a vodou a je to ok.

Monitaaa

mikri v pohode si nanes na vlhčenu utierku trocha detskeho oleja a je to to iste. inak tie voskove pasiky su super na tenke svetle chlpky tmave hrubsie sice zachytia ale len sem tam dlho to trva a potom je koza velmi podrazdena.

ruka

A nemate problemy pri epilacii strojcekom, ze vam chlpky zarastaju? Chcem si ho totiz kupit..inak, mozem si s tym depilovat aj ruky? Diky za odpovede

mikri

Ja som jeden pásik použila 2 krát. Ale tiež ma štve že v balení bol len jeden obrúsok na odstránenie vosku a ja som ho minula a zahodila. No a ešte mi ostali nejaké pásiky ktoré by som chcela tiež použiť ale neviem ako dám dole ten vosk čo tam zostane... Musím nájsť nejaký prípravok. Ešte k tým elektr. depilatorom. Aku používate značku baby? Ake mate skusenosti so strojčekom Braun ten lacný okolo 1.000,- Je dobrý? Vážne uvažujem že si ho kúpim.

ajaj

Aj ja mam take problemy...:(tez mam dost viditelne fuzy:(kupila som si tie pasiky veet asi pred rokom...odvtedy ich pouzivam.No ne som vobec spokojna s casom ako mi to vydrzi...zacnu mi rast asi uz po dvoch dnoch:(nwm vobec co mam robit...depilovat sa mi to uz nechce,tak som si uz zvykla na pinzetu...rozmyslam uz aj o lasri no zatial nemam dost penaz...a sprava o tom ze pred zakrokom si nesmies trhat ani nic robit s nimi 6 tyzdnov ma zarazila...ma nekto podobny problem?prosim poradte...dakujem:)

anjelik9

a nemala si v tom balení aj také obrúsky po depilácii? tie ťa totiž toho vosku bezbolestne zbavia inak sa ten vosk veľmi zle odstraňuje ale s nimi v pohode ide dolu

peggysse

Tak ja by som poradila všetkým aby voskové pásiky vôbec nepoužívali, lebo momentálne som si hodinu a pol odstraňovala následky po nich, mám ruky a nohy červené ako keby som mala popálenini 2 stupňa. Vosk, ktorý mi ostal na častiach tela, nešiel s ničim dole, ani s krémom, dokonca ani so žiletkou, ani s penzou na nohy. Ak by sa mi v tom momnte dostal do ruky výrobca, zabijem ho. Ruky ma tak bolia, že by som to priala tým, ktorý tak úžastne zarábajú na tomto produkte, určite si to nekupujte, lebo výrobca zabudol podotknúť vedlajšie účinky v tomto teple, a keby ste chceli vedieť nefunguje to a ak ich dáte na chvíľu do ľadničky. Ved predsa v návode je napísané požmoliť a hriať v dlani...a celá tá odstraňovacia látka vám ostane všade, fakt príjemné, hlavne ked sa niekam páhte. Potom rátajte s tým, že prídete určite o hodinu neskôr, a peniaze aj tak v lufte...

lenoccka

Lenush, ja som si depilovala aj intimne miesta ale len okolie bikin, docela riadna bolest na prvy krat, teraz uz v pohode, aj podpazusie si depilujem strojcekom... a je to lepsie, nemam tak podrazdenu pokozku, kedze sa holim takmer kazdy den :)))