Voskové pásiky Weet

Arweena

lenka22
ked si to vydrzala dole, vydrzis aj v podpazusi..ja sa v tomto pripade viac bojim toho, ci si tym nedrazdim nejako lymfaticke uzliny a ci to nebude mat nejake horsie nasledky ako bolest

Arweena

je to individualne, niekto nevydrzi tu bolest ani na nohach:)
za pokus to stoji, a čim to castejsie robite, tym to menej boli a rastie jemnejsie

lenka22

ja sa zas bojim na podpazusie pouzit strojcek, to si asi nasetrim peniazky na laser... ale dole som to postupne najprv pinzetou pretrhavala a potom finale som dala strojcekom... a bola to bolest ukrutna, ale teraz uz v pohode...

Arweena

elle
si chces holit strojcekom intimne partie?to som nejako prehliadla...ja som to raz alebo dvakrat skusila, a skoro som umrela od bolesti..normalne mi az krv tiekla ..to si tam radsej ziletkou robim
ale podpazusie som zvladla strojcekom, uz mi tam skoro nerastu ani chlpky, ale to trvalo tak rok-dva

lenka22

na to velmi nespoliehaj:) ja mam asi philips aj s takym chladivym zariadenim k tomu co sa pripne, a pravdu ti poviem pouzila som to asi raz...

elle

Arweena ja sa na to chystam už pol roka mam strojček este nepoužity, mam tam take vrecuško z gelom, ktoré sa zmrazí a položí na to miesto pred depilovaním pre znecitlivenie pokožky. Tak dúfam že to zaberie a otupí bolesť :-)

lenka22

ja si ani pasik nenechavam... vyholila som si po pysky, a este som sa fakt neholila, len si obcas odtial nejaky ten chlpok vytrhnem pinzetou...

lenka22

take tri milimetre su fajn, alebo aj trosku dlhsie, skratka aby ti to strojcek zobral na prvy pokus, nie aby ti ho najprv zlomil a potom vytrhol, lebo ta to bude boliet dvojnasobne