Voskové pásiky Weet

grétuška

baby, chcem sa opýtať, aké dlhé musia byť tie chlpky? každý vraví že dlhé aby sa to zachytilo a vytrhlo no dnes som videla reklamu na weet a hovorili a ukazovali malé chlpky ze to trha, tak poradte, pouziva to niekto???? kupiť to???? neznášam holenie""""&quo t; HELP

lenka22

aj ja som si dakedy holila nohy penou na holenie, panskou, kedze som ju brala tatkovi :))) a to vobec nevadi, ved jednak to necitit a aj tak sa potom prebehnes este vonavym sprchacom :))) mne rastu chlpky rychlo takze to riesim kombinaciou strojceka a ziletky a som spokojna :)

Arweena

lilien
ale ved panska pena sa od tej damskej skoro nelisi..maximalne vo vôni:)ja nedam dopustit na strojcek..teda nechcelo by sa mi kazdy druhy den si holit nohy ziletkou..ale sa ti necudujem, niekto nevie zniest bolest

lilien

no ja mam taky divny sposob holenia,asi sa budete divit.skusala som tie peny na holenie ale to mi nevysitilo nohy uplne pekne jak malo a tak som zobrala pansku penu na holenie(neostavalo mi nic ine mala som ist na kupalisko penu om nemala)ziletku a peeeekne mi to zislo vsetko dolu a neviem ale dost pomaly mi rastu chlpky takze je to v poho....nohy od panskej peny nevonaju si ich prejdem gelom na sprchovanie a je to pohodkaaa:)ziaden strojcek,ved by ma to zabilo

lenka22

Arweena, dakujem vyskusam....
awi - je to to iste ako ked sa oholis, len sa neohanas ziletkou... chlpky mas na druhy den uz von, podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze, to si kup radsej kvalitnu ziletku, alebo ak vydrzis bolest tak rovno aj strojcek

awi

baby, a skúšali ste niekto aj tie gély alebo čo to je, že len si to dáte na nohy a zmyjete?funguje to?ako dlho to vydrží?

Arweena

lenka22
skus to a ked som to zvladla ja, zvladnes aj ty. Zatnut zuby a hotovo..takto mam aj 2-3 tyzdne pokoj od chlpkov a v lete je to super, ked nosis tielka..

lenka22

aj mna to napadlo, ale ako som uz pisala, najprv som to pretrhala pinzetou, pomalicky lebo to fakt bolelo a stipalo a mozno aj steklilo, vsetko dokopy... neviem si predstavit ako by som si to v podpazusi, a hlavne lavou rukou :)))