nepravidelná menštruácia a prírodné produkty

Príspevok v téme: nepravidelná menštruácia a prírodné produkty
kiky

Dobrý deň,
potrebujem poradit,už od 14 rokov trpím nepravidelnou menštruáciou,s časti som si to zavinila aj sama(anorexia) ale teraz po 4 rokoch keď som sa už ako tak dala doporiadku,mám s menštruáciou stále problémy,už ma nebaví stále chodiť na vyvolávačky po kt. síce menzes dostanem ale potom zase nie,brala som aj antikoncepciu ale máme v rodine krčové žili a kedže sa mi začali robiť prestala som ju brať.Teraz som však dostala tip,že by mi mohli pomôcť nejaké prírodné produkty.Neviete mi odporučiť niečo na tento problém?ďakujem

horatio

určite vyskusaj alchemilku zltozelenu - pit z nej caj. precitaj si o ucinkoch tejto bylinky na nete, najdes toho pomerne dost.

RNG

Rozne hormonalne ucinkujuce doplnky, tj polotovary na prirodzene telesne hormony pomahaju velmi casto na rozne taketo problemy.Najma Yam(2 gramy), tiez pupalkovy olej (2 gramy), damiana 1 gram, black cohosh 1 gram, a niekedy aj Dong Quai, 1 gram.

Uporava hormonov nielenze napravi problemy ako dlhe krvacanie, vysoke hladiny prolaktinym, problemy spojene s menopauzou, PMS, naberanie vody, bolesti ale aj sluzi ako udrzobne proti nasledkom prudko kolisajucich hormonov, ako osteoporoza, vytvaranie roznych hormonalne zavislych "smetisk", ako myomy, cysty, polypy a dokonca rozne hrcky tumory a hormonalne zavisle rakoviny.
Tam treba potlacat najma estrogenicku cinnost, pouzitim DIM alebo I3C a samozrejme na odstranenie takychto utvarov, vcitane tumorov pomaha brat silne enzymi a jod, ktory sa v tele podiala nielen na hormonalnych procesoch, mnohych, nielen stitna zlaza, ale aj na vyrobe roznych cistiacich enzymov.

kaja_maly

Pre nepravidelnu menstruaciu mozem doporucit z prirodnych pripravkov Balancer Klas. Vhodny na predmenštruačný syndróm, nepravidelnú a bolestivú menštruáciu, menopauzu. Vhodný aj na komplikácie cukrovky. e-zdravie.info

aduliiik

keďže sa niekto stihol zaregistrovať na môj nick - adulik, tak prostredníctvom tohto chcem napísať, že gynex mi naozaj pomohol :) mám slabšiu menštruáciu, menej bolestí pri nej, stratili sa aj tie zrazeniny, čo som pred tým mala a dokonca prišla načas ako hodinky

kiky

no je to asi tak ze ked to nemas chces to a ked mas tak uz nie...ale mne menstruacia nikdy nevadila,nemala som s nou najmensie problemy...,ten gynex beriem dva tyzdne...zatial nic tak ale asi je to moc kratko...fakt by som dala vsetko zato aby to zabralo

janca

babulenki nestažujte sa ja som ala menzes tri týždne v kuse.Moj manžel sa stažoval-som lenivá íst zo sebou lekarke

adulik

hej v príbalovom letáku je napísané, že sa používa aj pri neplodnosti žien a mužov... a nechápem presne tvojej otázke... veď existujú aj iné formy ochrany ako hak

otazocka12345

Ani ja nechcem brat synteticke hormony. LEnze citala som na inom fore ze Gynex beru tie zeny ktorym sa nedari otehotniet. Preboha, ja deti nechcem, by som to neprezila keby som otehotnela. to ten gynex s upravou cyklu nastavuje kazdy mesiac ovulaciu? Aka je pravdepodobnost ze ovulujem ja ked vobec nikdy prirodzene nemam menzes? Radsej ho nebudem mat ako mat deti:///