nepravidelná menštruácia a prírodné produkty

Príspevok v téme: nepravidelná menštruácia a prírodné produkty
kiky

Dobrý deň,
potrebujem poradit,už od 14 rokov trpím nepravidelnou menštruáciou,s časti som si to zavinila aj sama(anorexia) ale teraz po 4 rokoch keď som sa už ako tak dala doporiadku,mám s menštruáciou stále problémy,už ma nebaví stále chodiť na vyvolávačky po kt. síce menzes dostanem ale potom zase nie,brala som aj antikoncepciu ale máme v rodine krčové žili a kedže sa mi začali robiť prestala som ju brať.Teraz som však dostala tip,že by mi mohli pomôcť nejaké prírodné produkty.Neviete mi odporučiť niečo na tento problém?ďakujem

kiky

ja takisto,na chut si sice treba trosku zvyknut lebo je dost...no ako by som to povedala...špecificka:) ale ak to pomože tak mi je to jedno.Fakt dosť dufam...celkovo sa mi to zda lepšie ako lieky

adulik

hej vyhľadala som si na nete... a za skúšku nič nedám, aj som si to už objednala... v utorok mi to príde, hádam mi to pomôže... vieš mám podozrenie aj na štítnu žlazu, že má v tom prsty... a gynex je aj na to, tak som zvedavá, čo to spraví... lebo teraz dosť zažívam stresy, čo dosť nepriaznivo pôsobí na štítnu a potom následne určite aj na celý organizmus. Veľa nádejí vkladám do tých kvapiek.

kiky

podla mna hej,daj si do googla ze gynex a tam ti to najde a je tam vypisane na co vsetko sa moze pouzivat...

no na tom gynexe je ze sa ma praveze po jedle uzivat..tak teraz neviem...

adulik

ja mám trošku odlišný problém... mám pravidelnú menštruáciu.... síce nie učebnicovú, ale mám.... avšak v poslednom čase mi dlho doznieva výtokom, dokonca už aj skončí a zrazu veľké zrazeniny ako slivka zo mňa idú, i niekoľko kusov... Lekár mi povedal, že to nie je dobré a keď som nechcela brať hak, tak mi dal iné hormóny (Provera), ale dajako nechcem sa pchať hormónami... myslíte si, že by mi na toto pomohol gynex?

maly_pavuk

No 7 kvapiek 2x denne nalacno. Predtym 20-25x pretrepat. A ked budes brat tri tyzdne, nesmies zabudnut na tyzdnovu prestavku. Ale necakaj hned ze sa to upravi, mne to zabralo az po par mesiacoch. Ale na psychiku a PMS zabralo hned.

kiky

akurat mi ten gynex dosiel postou tak to idem skusit,teda 2x denne 7 kvapiek...uff davam do toho velke nadeje. A treba to v chladnicke drzat ci ani nie?lebo je tam ze v teplote 10-25 stupnov tak to myslim mozem normalne mat nie?
a ty mas uz menstruaciu pravidelnu?

maly_pavuk

ja som sa bavila so svojou lekarkou a ta mi povedala,ze na chronicke problemy, treba takto ako som ti pisala. Ak by si mala nieco akutne, tak trikrat denne treba, ak uz budes mat menstruaciu pravidelnu ako chces a bude vsetko OK, tak potom si davaj len tak malicko,..ale davkuj tak ako som ti povedala, ja tak beriem uz 4 mesiace

kiky

ja som citala na nete nejaku studiu od nejakej doktorky kt. skusala gynex pri roznych gynekologickych problemoch a najlepsie sa osvedcil pri nepravidelnej menstruacii ale tam mala davkovanie 3x denne len 1 kvapku..tak neviem