nepravidelná menštruácia a prírodné produkty

Príspevok v téme: nepravidelná menštruácia a prírodné produkty
kiky

Dobrý deň,
potrebujem poradit,už od 14 rokov trpím nepravidelnou menštruáciou,s časti som si to zavinila aj sama(anorexia) ale teraz po 4 rokoch keď som sa už ako tak dala doporiadku,mám s menštruáciou stále problémy,už ma nebaví stále chodiť na vyvolávačky po kt. síce menzes dostanem ale potom zase nie,brala som aj antikoncepciu ale máme v rodine krčové žili a kedže sa mi začali robiť prestala som ju brať.Teraz som však dostala tip,že by mi mohli pomôcť nejaké prírodné produkty.Neviete mi odporučiť niečo na tento problém?ďakujem

maly_pavuk

nemusis, je to len vyzivovy doplnok, takze ti to neublizi. Len pozor na davkovanie. Davaj si 7 kvapiek dvakrat denne(ja si kvapkam do pohara do kuska vody) ale musis pretrepat flasku cca 20-25x poriadne. Budes brat tri tyzdne ale potom tyzden pauza. Nezabudaj na tu tyzdennu pauzu, je dolezita.
Zinok je dolezity pri spravnej funkcii pohlavnych organov, cize vsetkeho co suvisi aj s menstruaciou, takze je na mieste ho brat:))

Mimi323

Kiky, nedavaj si vyvolavačku, to ešte nie je veľa od vianoc. Ja beriem aj Yam, a idem si kupiť aj ten Gynex, malo by to pomôcť. HAK je humus, tak sa telo z toho musí spamätať.
Zinik selen, probiotiká by mal jesť každý.

kiky

zinok?to naco pomaha?ja som si objednala ten gynex z internetu len neviem ci pred uzivanim sa mam s gynekologickou poradit...asi hej co?

kiky

hej ja k lekarovi chodim ale naposledy som tam bola pred vianocami ked mi vysadili antikoncepciu a ovtedy som menzes nedostala...ale viem ze ked tam pojdem tak mi pichnu tu vyvolavacku...a ja by som uz chcela skusit nieco ine co by mozno pomohlo.

Mimi323

Baby, Gynex vyrába firma Energy, ak si dáte do Googlu Energy a svoje mesto, nájde vám, kde je vo vašom meste ich predajňa, mne to našlo v PO.

maly_pavuk

no, mne to odporucila moja gynekologicka, ze by mi to mohlo pomoct, lebo synteticke hormony nesmiem.. V lekarni to nekupis, da sa to objednat cez net, ale maju aj predajne vo vacsich mestach

otazokcka

to mas od lekara na predpis alebo sa to da zohnat v lekarni? neviem kedy sa najblizsie dostanem na gyndu...mam nepravidelne od vysadenia HAK