Klby a kosti

barboracka

Na kosti (ale aj na vlasy, nechty, pokozku) je velmi dobry makovy olej, posobi aj preventivne voci osteoporoze. Ja ho uzivam aj a teda hlavne kvoli artroze, 1KL rano a vecer, moze sa aj dlhodobo, odporucam, je to jeden z dobrych prirodnych prostriedkov na kosti a klby: -odkaz odstránený-

martina53

Ja som užívala Priessnitz kĺbovú výživu, obsahuje totiž najviac kolagénu na trhu a je o dosť silnejší ako tie vitamíny z reklám

fitMonka

NA kosti je vyborny mineral Shilajit, ktory sa nachadza vylucne v Himalajach, obsahuje az neuveritelnych 85 mineralov, vitamin D a kyseliny, ktore podporuju ich vstrevbavanie. Aj podla EFSA ma na kosti vynimocne ucinky.
Na klby je zase fantasticky AC11, specialny vytazok z Vilcacori ( macaci pazur), ktory ma 8 USA patentov. Ma vyborne vysledky pri mnohych klbovych ochoreniach. Stale sa skuma, na stranke optigenexu si mozete pozriet vela studii a testov tejto latky. Uz sa da zohnat aj na Slovensku

5elementov

Venujem sa TCM uz niekolko rokov a kvalitna liecba musi obsahovat aspon tri zakladne zlozky: ocista organizmu, vyziva organizmu a regeneracia. Odporucame kuru na artorozu, ktora uz pomohla viacerym mojim klientom a znamym. Pre urcenie liecby je potebna individulana konzultacia (staci aj online), napiste mi, rada vam bezplatne poradim.

hhhhfg

mne pomohli na bolave kolena az injekcie s kys. hyaluronovou.

pred injekciami som jedol kadejake doplnky a nic nepomahalo. ked to tak spocitam, tak keby som siel rovno na injekcie, tak by to stalo menej ako vsetky tie doplnky co osm si pokupoval.

vilob

Skoré uzdravenie.
Nešťastná náhoda v práci, zlomená ruka v lakti. Podľa ošetrujúceho lekára minimálna doba liečby tri mesiace. A tu nastal pre mňa veľký problém nakoľko som v mojom osobnom voľne aktívny rybár a o dva mesiace som chcel ísť na rozhodujúce rybárske preteky. Stanovisko lekára znelo rozhodujúce „ pravdepodobne nie “ . Čo teraz budem robiť. Myšlienkové pochody bežali na plno ako sa preteku zúčastniť. Radil som sa s lekárom aj s priateľmi. Prichádzali odborné ale aj babské rady no výsledok nezaručený. Pre mňa zúfalí stav. Jedna rada od priateľa Ľuba ma zaujala. Odporučil mi Citamíny z -- Odkaz odstraneny-- ktoré po zranení postavili na nohy Žiga Pálfiho. Keď pomohli jemu prečo by som to neskúsil aj ja. Po konzultácii som v treťom dni po zranení začal užívať dvojitú dávku Chondramínu s nádejou na skoré uzdravenie.
Výsledok.
Po zložení sádry a dvojtýždňovej rehabilitácii som s priateľom frčal do Rakúska na rybárske preteky. Ruka v poriadku, bolesť žiadna len pri nahadzovaní som cítil že je trošku slabšia čo je samozrejmé. Teraz to je O.K.. Po troch mesiacoch som užívanie Chondraminu zopakoval.
S výsledkom mojej liečby bola prekvapená aj moja rehabilitačná lekárka a samozrejme aj ja.
Vilo Belej

Ivka 1

Presne tak ako píšeš, nestačí mazať len z vonku, riešenie ťažkosti musí prísť hlavne z vnútra. V prvom rade je to o prevencii, lebo ak už riešime často veľmi bolestivé problémy , trvá to oveľa dlhšie.

raymond1

Ivka 1 čo keby si miesto napichavania sa zamyslela čo zapríčinilo že v tom to mazivo nieje asi ten problém bude niekde inde ,alebo si myslíč že človek je ako stroj že premažem a ide dalej ak najdeš dvôvod odstrániš príčinu.Ostávam s pozdravom.