Klby a kosti

dory99

mne teraz predpísal doktor Condrosulf na bedrový klb, som poo operacií - artroskopii bedra - 2 roky pohybu - som velmi zvedavý na ten prípravok stojí to slušne peniaze na dnešne pomery

Žofka123

vyskúšajte kombináciu produktov Excelium s Ganodermou, mám veľmi dobré referencie čo sa bolestí klbov týka. Dostanete ich v čajovni v Dúbravke, teda myslím. Ak tak aj u jedného dobrého maséra v Stupave 0905395084

Ivka 1

Anonym- 2 napis mi na mail ak chces,odporucane produkty v lekarni nedostanes. Napis viac aj o svojich zdravotnych tazkostiach ak chces.Budem Ti tak moct lepsie poradit.

anonym-2

Ivka 1 prosim ta ako sa presne vola ten liek na klby a kosti s kys hyaluronovou, zazvorom a kurkumou, ako si to mam pytat v lekarni?

ojka

Bolo tu spomínané,že injekcie kyseliny hyaluronovej su pomerne bolestive a aplikuju sa len do kolennych klbov. To je pravda, teda až na tu bolest, mne až takú nepôsobia.Sice každý sme inak citlivý (: Mne ich pravdepodobne preplaca celé poisťovna, lebo neplatím za ne nič.Injekcia sa aplikuje raz do tyždňa. Na obnovu chrupaviek lekari predpisuju obyčajne Condrosulf aj ked ja som osobne nebola s ním spokojna, kvoli vedlajším účinkom.Teraz mi ortoped dal aj Piascledine je to antireumatikum,ktoré by malo znovuobnoviť normálnu štruktúru chrupavky a aby som sa mohla konečne normálne vyspať, tak čakám a čakám a čakám kým to zaberie (:
tolko teda moja skúsenosť, prajem všetkým skoré uzdravenie (:

Peto T

Vitamín C vo vyšších dávkach (aspoň 3-4g denne, rozdelené do 3-4 dávok), s jedlom. Treba veľa piť. Vitamín C je nevyhynutný pre tvorbu a regeneráciu kolagénu, a zlepšuje klznosť synoviálnej tekutiny.

Pri ešte vyšších dávkach (cca od 12g denne, ako u koho) má dokonca protibolestivé účinky, takže potom nie sú potrebné lieky proti bolesti.

Takéto dávky sú nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi, a vážnom deficite G6PD.

Vitamín C znižuje účinnosť antikoagulantov a zvyšuje účinnosť inzulínu. Ináč sa môže užívať takmer s čímkoľvek, aj s ostatnými uvedenými doplnkami.