Klby a kosti

Dominika Sulekova

Ja som sa po odporučení trénerky vrhla na gelactiv nebol drahý a do troch mesiacov zabral a nástreky do kolena neboli potrebné

liva5050

Mám už pár rokov silnú artrózu a bolesti kolien čiže mám vyskúšané rôzne tabletky,gély,nápoje,ale myslím,že to je iba plytvanie peniazmi nakoľko mi nič nezabralo až minulý rok v apríli mi ortopéd navrhol,že mi do oboch kolien pichne Sinovial (kyselinu hyaluronovú) a síce 3 x obstreky aplikované po týždni a po poslednej injekcii o pár dní nastalo veľké zlepšenie a až doteraz som nemala žiadne problémy no už sa zase hlásia bolesti a tak to idem po 8-9 mesiacoch zopakovať,lebo to stojí za to.Čo sa týka bolestivosti tak už mám dosť skúseností aj na iných miestach tela a musím povedať,že obstreky veľmi nebolia a to najmä ten prvý a cena? no za 6 kusov som zaplatila 50€ nakoľko poisťovňa nič neprispieva

Ľubica S

Keď chcete konkrétne, napr.Colafit, Hyalfit, tie sú od dacomu a ja ich mám overené. No prípravkov je na trhu mnoho, stačí popozerať :)

Ľubica S

Skúste hľadať doplnky s kolagénom, vit.C, a všetkým čo podporuje zdravie kĺbov. Doprajte si aj potraviny ktoré kolagén obsahujú. Pohľadajte na nete!...pekný deň

mam56

A ako vieš, že ti schne mazivo v tvojich kĺboch? Si tiež študovala interné štýly kung-fu a Dim-Mak? Ja som počul, že keď budeš jesť napr. orechy, tak sa ti všetko premaže, aj kĺby.

Lubo61

syn mi priniesol pred vianocami na bolesti mojich starych klbov hyalfit gel. tiez to bol taky predcasny jezisko. skusim