Klby a kosti

vsevedka

Injekcie s kys.hyalúronovou sú drahé pretože je potrebná ich purifikácia(čistota prípravku), aby nealergizovali.Preto odporúčam prípravok Biora, lubrikant na prírodnej báze, taktiež s kys. hyalúronovou, navyše myslím, že masážna forma tohto prípravku je výhodnejšia ako injekčná aplikácia.Lubrikuje, zlepšuje pohyblivosť, znižuje bolesť, regeneruje tkanivo, uvoľňuje svaly, urýchľuje hojenie.

monika m

Pozdravujem. Ja uzivam vyzivove doplnky na klby a kosti na rastlinnej baze. Mozem sa vyjadrit ze sa to zlepsuje. Ak by ste mali zaujem vediet viac informacii tak piste na: yawma@centrum.sk S pozdravom Monika.

vuk

Ja teraz jem tabletky na kĺby Condrosulf napísal mi ich ortopéd . Inak tie injekcie sú cca 1600 sk , ale nie jedna ale tri takže jedna stojí cca 500 sk a kúra trvá 3 týždne . Čiže jedna injekcia na týždeň

Ivka 1

Veru aj ja si to myslim ale z coho by potom poistovne zili ? Injekcie su len
na odporucanie lekara a teda na predpis.
Mozno teraz su uz hradene poistovnou aspon ciastocne.

evelina

Cooo?? 1600sk? tak to je ridne drahe. vsak malo by sa dostať aj niečo na predpis. Ved načo si platíme zdravotne poistenie, ked musime si sami kupovať rozne drahe vyživové doplnky a iné lieky...to je trochu cudné nie? a este nie každemu zaberu rovnako
. moja osobná skusenosť.