Velmi suche vlasy

zufala

baby ja mam uplne dlhocizne vlasy a tiez ich mam suche nikdu som ich nefarbila este len milr,ktory tiez velmi vysusuje.....a ucim sa za kadernicku takze pocuvajte:D:D:Dmam dva recepty.1-zltok z vajicka si dajte na hlavy pri umyvani.....najprv vlasy umyt samponom,oplachnut a potom dat vajce uz neoplachovat....2-zase zltok,trosku oleja asi malu lyzicku,a citronovu stavu a drzat aspon pol hodky

dada33

Ahoj Slanka,ďakujem za radu a kde sa to dá zohnať?Som z východného Slovenska a veľa možností tu nie je.Môžeš mi prosím ťa napísať aj cenu?ďakujem

slanka

Ked chces investovat tak vyskusaj kozmetiku na vlasy znacky Sea of spa,je drahsia,ale skutocne sa to oplati-mam s tym skusenosti-uz 3 roky nic ine nepouzivam a maju aj skvele masky na vlasy,tie pouzivam po farbeni ale´bo ked su vlasy namahane.

dada33

ahojte,aj ja mám veľmi suché vlasy a mám odskúšané asi všetky dostupné produkty na vlasy predávané v drogériách.Ale žiadne zázraky,podľa mňa je najlepší gliss kur.Rozhodla som sa,že do vlasov zainvestujem viac a chcem si kúpiť kvalitnú vlasovú kozmetiku v lekárni al. v kaderníctve.Môžete mi nejakú poradiť a napísať aj približnú cenu?Čo je podľa vás lepšie,produkty z lekárne al. z kaderníctva?Prosím,poraďte.

kajka

ahoj skusala si Klarine sampon aj balzam s mangovym maslom? predavaju v lekarni mne to strasne pomohlo aj mojej znamej vlastne ona mi ho odporucila...

mar-ka

s prirodnymi nemam vela skusenosti a zo samponov a kondicionerov som vyskusala vselico - bez uspechu.rozdiel som pocitila tiez az pri Gliss Kur od Shwarzkopfu. Dokonca mi vlasy tak neelektrizuju.

chichetko

poradte mi. som kadernicka a aj tak neviem aky dobry domaci zabal mam pouzit na velmi suche vlasy. prosim prosim o dobru radu. dakujem :o))

agina

V takych lepsich kadernictvach robia zabaly Biolage, ide o vyzivne vlasove zabaly vitaminove a ceramidove.Mne velmi pomohli.