Preco zeny myslia len na peniaze?

Príspevok v téme: Preco zeny myslia len na peniaze?
michal88

Zaujimal by ma vas nazor alebo skor skusenosti,a tyka sa to skor chlapov,ako zien.Pracujem viacmenej v zenskom kolektive,takze mam vela moznosti zistovat a spoznavat,o com zeny premyslaju a hovoria.Vela veci sa snazim tolerovat,ale jednu vec nechapem:Preco stale myslia len na peniaze a hovoria o tom,kto je ako bohaty a kto kolko ma,a preco stale chodia len po obchodoch a nakupuju stale nove a nove oblecenie a na zaklade tychto shoping vyletov potom posudzuju druhych,ako sa obliekaju.Preco muzov posudzuju nie podla ich vlastnosti,ale podla vysky ich zarobku a spolocenskeho postavenia.Mozno je to len v mojom okoli,ale mam pocit,aj na zaklade medii,ze je to velmi rozsirena vlastnost.Som z toho znechuteny,lebo takto sa vsetky hodnoty stracaju v jedinej-materialnej.

Zora22

Môj manžel keď somnou chodil nemal zamestnanie a predsa som sa donho zaľúbila a ani sa moc o seba nestaral chodil v domácom oblečení za mnou na bicykli nie na aute .Mojím rodičom sa nepáčil a stále len doňho húli,že ak si ma chce vziať musí sa zamestnať aby si vedel uživiť rodinu,robotu si našiel.Už aj dom máme ale ako inak na hypotéku ak by nezarábal nevedeli by sme platiť pôžičku a nieto inkaso,keďže mám na zamestnania smolu stále tam prepúšťajú kam sa dostanem.Auto nemáme a ani nekupujeme oblečenie každý mesiac a nieto kaderník naše mami nám upravujú vlasy raz začas si zájdem ku kozmetičke aj to len obočie upraviť.A predsa sme spolu šťastný.4iže peniaze sú pre život potrebné čosi i na zvyš ale prebytok nerobí podľa mňa ľudí šťastnými ale láska.

kvakinko

fakt,

ty si teda dobra. Zobrat peniaze inemu je kradez, alebo podvod. Rovnako tak sa mozu snazit zeny si zarobit peniaze inak, ako vydajom. Ak idu len po peniazoch, tak sa sami degraduju na tovar, alebo vec, ktoru si mozes jednoducho kupit. Preco si zeny peniaze najprv nezarobia, aby si potom nemuseli vybrat 100-rocneho zosuvereneho dedka a vyplakavat na forach, ze ich muz nevie uspokojit?

fakt

podla mna to ma aj svoje vyhody ze zeny idu za peniazmi, aspon to chlapov motivuje aby sa snazili a dneska ked je clovek sikovny tak sa moze mat celkom dobre a zena si tiez uvedomuje ze ak raz budu mat spolu deti tak nechce posielat deti bose do skoly, samozrejme zavisi aj ma chlapovi ci si chce zenu vydrziavat alebo ju tiez motivovat aby sa podialala na chode domacnosti, je to o vzajomnej dovere a podpore, ale to ze muz je hlavou rodiny z coho mu vyplyvaju urcite povinnosti ohladom zabezpecenia to je proste fakt, vzdy to tak bolo a asi to tak aj zostane

moniqua

Co by sa zeny nedali vydrziavat a necicali prasule z chlapov ked sa mozu mat dobre?Skoro kazda jedna co je k svetu a ma moznost to aj robi,ostatne chuderky len mozu zavidiet a trapit sa od vyplaty do vyplaty. Treba rozmyslat aj dobuducna a zabezpecit sa na stare kolena :DD

vikuska

Realita mas svatu pravdu bud je tu zopar ludi naivnych a nemaju sajnu o zivote alebo ziju u rodicov ktorym prispeju 1000sk na najom a stravu, alebo zo vzduchu.

realita

podme pocitat: 15000Sk pre tri osoby-5000sk na osobu a mesiac...t.j.cca 170sk na den..tj. byvanie (najom, hypoteka), strava (pozor-dojcenske mlieko!), oblecenie a obuv, lieky, telefon, doprava, nejaka pozicka (kto dnes nema?), hygiena (pozor-plienky!)...
PORADTE MI, AKO NATO?
Pretoze kozmeticky salon, navstevy shopping centier ani koncert U2 som do toho nezahrnula...

mia90

malickasom, moja kamaratka je taka, len neprerastlo to ani ku chodeniu ani ku manzelstvu, ona kocka vzdy bolo, on nie moc pekny, zaraba normalne ziadnych 30 000 a viac, ale on ju moc chce kupuje jej veci prstene, dobija kredit a pritom mu ona povedala ze ho nechce ze nie je jej typ,ale on je taky zalubeny ze mu to nevadi,ona vsetky tie veci od neho prijima, raz mu povedala ked sa pohadali ze darovane sa nevracia.ja neviem,keby som sa rozisla s priatelom asi by som mu vsetko vratila,nechcela by som radsej nic.ale keby jej nekupoval veci tak sa uz davno na neho vykasle,lebo vzdy plati ked ju niekde pozve.a medzitym si nasla aj ineho a stale jeho vyuzivala, mi ho je normalne luto.ja na peniaze nie som,no sak nevravim zeby som nechcela nezabezpeceneho chlapa v buducnosti keby som mala mat rodinu.mam priatela ktory je o dva roky starsi,studuje, je sam polosirota,a ziadny milionar nie je a napriek tomu som s nim.ja si myslim ze tie ktore su s chlapmi len kvoly peniazom sa nemaju dobre.sice mozno maju vsetko materialne ale chlap ich podvadza, mozno sa ani nevidia.taky zivot by som nechcela