Preco zeny myslia len na peniaze?

Príspevok v téme: Preco zeny myslia len na peniaze?
michal88

Zaujimal by ma vas nazor alebo skor skusenosti,a tyka sa to skor chlapov,ako zien.Pracujem viacmenej v zenskom kolektive,takze mam vela moznosti zistovat a spoznavat,o com zeny premyslaju a hovoria.Vela veci sa snazim tolerovat,ale jednu vec nechapem:Preco stale myslia len na peniaze a hovoria o tom,kto je ako bohaty a kto kolko ma,a preco stale chodia len po obchodoch a nakupuju stale nove a nove oblecenie a na zaklade tychto shoping vyletov potom posudzuju druhych,ako sa obliekaju.Preco muzov posudzuju nie podla ich vlastnosti,ale podla vysky ich zarobku a spolocenskeho postavenia.Mozno je to len v mojom okoli,ale mam pocit,aj na zaklade medii,ze je to velmi rozsirena vlastnost.Som z toho znechuteny,lebo takto sa vsetky hodnoty stracaju v jedinej-materialnej.

aaaaaaaa

Kojiť nemôžem lebo nemám mlieko tak sme odkázaní na sunar a plienky kupujem tie lacnejšie takže neposudzuj keď nevieš a nie som ani priamo z blawy.

technécium

hovorí vám niečo ženský skrášľovací rituál-pedikúra, sauna, uhorková maska...- žiadna si po obede nenatrie iba pery, iba ak chce byť zarastená ako drevorubač a to predsa niečo stojí, a určite by som nechcel doma drevorubača

michal88

Je mi luto,ze sa moje tusenie len potrdilo,skutocne vecsina zien zije v iluzii,ze peniaze im zmenia a zlepsia vztahy a celkove zivot.
A na zaver este raz podotykam:70 percent ludi na Slovensku zaraba zhruba 15-16 000 Sk.Cize vsetci tito muzi(ak ich ovsem tiez zaradujete medzi ludi)zarabaju len tolko,co podla vas znamena,ze su vsetci neschopni.
Cize velebte tych zvysnych 30 percent,ktori zarabaju super,zite vo svojich vysnenych predstavach,ze aj vasi manzelia ci partneri by mali zarabat tolko,aby sa im vyrovnali a aby ste vy mali dobry pocit z toho,ze zijete na urovni.Je to podla mna zvratene,ako aj to,ze vsetkych nezamestnanych,ktori nie vlastnou vinou prisli o pracu,vsetkych priemerne zarabajucich zivitelov rodin povazujete za neschopnych muzov.
Pozerajte viac relacie typu Smotanka a kochajte sa pohladom na luxus,ktory je na mile vzdialeny od realneho zivota.

gevenducha

Sonia je to vzdy tazke na zaciatok ale mozete ist predsa spolu s priatelom.Vela ludi tak odislo lebo ani nemali inu moznost a potom si pochvalovali aj ked nikde to nie je uplne ruzove.Okrem toho ani tu nemas pracu istu,na vychode co pozeram sa prepusta jedna radost a firmy krachuju.Pracu ti odporucam hladat uz tu cez serioznu agenturu.dufam ze sa vasa situacia casom vylepsi lebo takto sa neda zit a uz vobec nie tesit sa na buducnost,babo.

aaaaaaaaa

Michal z lásky nevyžiješ, je to smutná pravda.sonia zo svojej situácie asi tiež nevyskakuje od štastia.
V regióne BA okolie: sunar+balenie plienok pre decko=1000sk. Ale u vás je možno lacnejšie.

sonia

Pre gevenducha, aj ja nad tym zahranicim casto rozmyslam. Znami mi hovoria, ze by som to mala skusit v zahranici. Aj 2 cudzie jazyky ovladam, v tomto by nebol problem. Len mam strach, ze tam nic dobre nenajdem alebo sa neuchytim. A ked sa potom vratim domov, uz si nenajdem dobru pracu. Lebo tu na vychode je to umenie, hlavne ak nemas znamych, vtedy musis byt fakt sikovna a ctiziadostiva. Ako mam prekonat ten strach, skusit nieco nove? Ak mi bude chybat rodina, co urobim?

michal88

pre Sonju:Ano,o tom som aj hovoril,ze je vela takych parov a manzelstiev,kde je financna situacia taka,ako u teba a tvojho priatela.Takze by si ho asi mala prestat milovat a najst si nejakeho "schopneho" ,cize nejakeho podnikatela,alebo hokejistu ci inu celebritu,alebo aj mafiana,ved to nic,aky bude,hlavne,ze domov donesie peniaze.Myslim,ze mnohe z tych,ktore tu pisali,sa ti teraz cuduju,ako mozes zit s takym "neschopnym" partnerom a preco si sa nanho uz davno nevykaslala.Slovo laska sa akosi v nasej spolocnosti devalvovalo pojmom peniaze a luxus.

sonia

Pre michal88, ale realita ma v podstate pravdu. Inak ja tiez nemam rada je babske povedacky o tom, akeho dobreho, teda dobre zarabajuceho chlapa si nasla, kolkokrat jej maly grcal alebo ze dostal hnacku a podobne velmi sukromne veci, ktore ja nemusim, hlavne ked som pred obedom.