Preco zeny myslia len na peniaze?

Príspevok v téme: Preco zeny myslia len na peniaze?
michal88

Zaujimal by ma vas nazor alebo skor skusenosti,a tyka sa to skor chlapov,ako zien.Pracujem viacmenej v zenskom kolektive,takze mam vela moznosti zistovat a spoznavat,o com zeny premyslaju a hovoria.Vela veci sa snazim tolerovat,ale jednu vec nechapem:Preco stale myslia len na peniaze a hovoria o tom,kto je ako bohaty a kto kolko ma,a preco stale chodia len po obchodoch a nakupuju stale nove a nove oblecenie a na zaklade tychto shoping vyletov potom posudzuju druhych,ako sa obliekaju.Preco muzov posudzuju nie podla ich vlastnosti,ale podla vysky ich zarobku a spolocenskeho postavenia.Mozno je to len v mojom okoli,ale mam pocit,aj na zaklade medii,ze je to velmi rozsirena vlastnost.Som z toho znechuteny,lebo takto sa vsetky hodnoty stracaju v jedinej-materialnej.

malickasom

ja by som sa skor chcela opytat nieco. Myslite si ze je mozne aby zena chodila s muzom len a len pre peniaze? ze napriklad ju ten muz az tak nepritahuje. Da sa to vydrzat? Moze byt dakto tak prazdny? Pytam sa lebo som sa s tym mozno stretla v mojom okoli. Moze vobec taky vztah prerast do manzelstva? ze to teda obaja spolu vydrzia?

malickasom

no ked robis v nejakej nizsie inteligentnej skupinke ludi ta co sa cudujes. to ze zeny si vyberaju muzov aj podla postavenia je normalne, robia to aj chlapi, len to neni mozno take okate. to ze riesia kto ma co na sebe tak to je take trocha pubertalne podla toho posudzovat ludi. proste mas tam same slepiceee :-D

usiko

no ano, to su sliepky, myslim tie, co pozeraju len na prachy....je uz na tebe, vycvicit sa tak, ze velmi skoro zistis, ktora je aka.....velka sliepka....a ktora nie.......

ja napriklad, som sebestacna, mam priatela, ktoremu sa teraz moc nedari, takze vsetko taham ja, domacnost aj byt a v pohode....nevymenila by som ho za nikoho , pretoze je to neskutocny clovek a charakter......takze je nas par aj takych normalnych.....

ja by som napriklad sa muzovi, co ma vela prachov asi vsemozne vyhla, pretoze vela penazi este stale zanechali negativne stopy na charaktere....to je jedna vec, a ta druha je, ze by bolo pod moju uroven sa nechat vydrziavat.....to prenecham takym, co si sami seba nevazia....

buduci golem

zeny, co popisujes, sa odborne nazyvaju slepice.
take treba ignorovat.

nastastie, su aj zeny, ktore take nie su

aj ked celkovo samozrejme zenu viac zaujimaju materialne veci, to maju vrodene kvoli tomu, ze sa staraju o deti.

sisa777

ja neviem, moj chlap toho vela nezarobi, ale je velky a silny, tak sa nanho zeny stale lepia. zeby boli praveke instinkty este stale v kurze?