Preco zeny myslia len na peniaze?

Príspevok v téme: Preco zeny myslia len na peniaze?
michal88

Zaujimal by ma vas nazor alebo skor skusenosti,a tyka sa to skor chlapov,ako zien.Pracujem viacmenej v zenskom kolektive,takze mam vela moznosti zistovat a spoznavat,o com zeny premyslaju a hovoria.Vela veci sa snazim tolerovat,ale jednu vec nechapem:Preco stale myslia len na peniaze a hovoria o tom,kto je ako bohaty a kto kolko ma,a preco stale chodia len po obchodoch a nakupuju stale nove a nove oblecenie a na zaklade tychto shoping vyletov potom posudzuju druhych,ako sa obliekaju.Preco muzov posudzuju nie podla ich vlastnosti,ale podla vysky ich zarobku a spolocenskeho postavenia.Mozno je to len v mojom okoli,ale mam pocit,aj na zaklade medii,ze je to velmi rozsirena vlastnost.Som z toho znechuteny,lebo takto sa vsetky hodnoty stracaju v jedinej-materialnej.

realita

Mila adelina, ja peniaze na decko mam. Iba dokazujem misovi, ze 15000sk mesacne mu na to decko stacit nebude, hoci ma poucuje, ked mam nakupovat a ake mlieko. Ked aspon jedno vychova, potom mozeme spolu diskutovat.

adelina

realita, ty sa ukludni, si nejaka velmi rozculena... ved nikto ti nekazal mat decko. To si si mala najprv rozmysliet, ci na to budes mat peniaze.

kia32

No tak aby si neskončil tak, že namiesto jedného decka,ktoré si naplánuješ,vám so ženou v piatom mesiaci povedia,že čakáte dvojčatá a hneď máš len jedny prachy od štátu a deti dve a ešte k tomu prídeš asi tak po pol roku od narodenia detí o prácu... Môžeš si ty plánovať a kecať čo len chceš... Niektorí ľudia majú finančné problémy aj keď sú pri zmysloch...

fgf

aki blbci zakladaju rodiny s 15 tisicovym platom? ocividne sa takych najde dost. este ze ja taketo veci nemusim riesit, kedze neplanujem rodinu. ale KEBY som nahodou chcel, tak to vyriesim jednoducho - najdem si pracu ja, aj zena a budeme spolu sporit povedzme s 30 tisicami na mesiac a potom, ked budeme zabezpeceni, spravime jedno decko. jednoduche.

realita

a co sa tyka kojenia...ano kojit treba, clovek usetri. Ale ako kojit v pripade, ked matka uziva zivotne dolezite lieky, kvoli ktorym kojit nesmie..? Tak poradte!