Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

bebena2

ja používam opilcu,al.teraz depilačný krém z DM,pásiky sa mi zdajú brutus,to musí boliet,ale dlhšie to vydrží,nie?

tatiana14

Ja pouzivam veet vosk na tvare ale ked odtrhava mi chlpky potom na okraji usta 2-3 dni mam velmi suchu kozu a niekedy aj scervenanie.Natieram vtedy s obycajnou Niveou.Aj vy mate take podobne skusenosti?

Mimi323

ja som dnes bola.Cakala som, že to bude bolieť, ale bolo to v pohode, tak uvidím, aký to bude mať efekt.
Platila som 27 eur za jedno sedenie.

hviezdicka12

ahojte aj ja mam problem mam take cierne chlpky nad hornou perou.....hrozne sa za to hambim uz si to viacery vsimli asi pojdem na laser...ale je to hrozne drahe

xixixixi

netarajte ze vosk robi ranky ..max extra citlivej pleti moze sposobit reakciu ale ked sa nanese profesionalne a nepritlaci velmi kozu nevidet tam ziadne rany a blbost je ze chlpy su dlhsie ..vosk nemoze ovplyvnit rast ani strukturu chlpu

arabelaaa

no zevraj to je taka skrabka ze to netrva ani minutu a hned to mas odstranene :) a bola som sa pozret v drogerii a tam to nemaju..tak neviem kde to mam zohnat :)