Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

ariana222

Poznam genialnu metodu odstranovania neziaducich chlpkov na tvari, na Slovensku to este nie je zname, ale bude :-))Absolvovala som kurz v UK a trening v orientalnej krajine. Na otazky rada odpoviem cez email : ariana222@azet.sk.

Lettynka

Preboha len ziadna opilca..depilacne kremy su urcene na ochlpenie noh a podpazusia..najlepsie je to depilacnym woskom u kozmeticky.treba prawidelne a potom wyrastaju swetlejsie a jemnejsie chlpky.a aj menej po case.jasne laser je trwalejsi,ale aj drahsi a treba wiac sedeni.

Sesi

Som vyučená kozmetička a tiež my rastú malé čierne chlpky nad hornou perou,ale riešim to tak že si ich depilujem horúcim voskom,,potom mi rastu pomalšie a svetlejsie chlpy,,je to super

pudliqq

AHOOJTE....myslite ze by som mohl na to pouzit OPILCU??..jedno dievca tu pisalo ze to us pouzila..je to dobre??..nezostanu mitamnejake fliacky alebo tak??...

Mimi323

jednoznačne laser. Jasne že nebudeš chodiť s fuzikmi :) Ale na tvári sa nemá nič trhať okrem obočia. Budú ti rásť tmavšie chlpky a bude ich pribúdať, potom bude depilácia laserom dlhšia a samozrejme nákladnejšia.

tatiana14

Ja som tiez vyskusala depilacne kremy ale od toho sa mi cele zacervenalo asi tam mam citlivu pokozku, lebo inde mozem pouzivat depilacny krem...
A potom akym kremom si natierate tu oblast?