Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

ykača

ahoj...zo všetkeho čo som si študovala a čitala na nete sa mi zda najlepšia orientalna depilacia....ale tiež to nie je najlacnejšie.....tak sa chcem spytat či neviete kde sa to da kupit samotstane aby som si s tym mohla odstranit chlpy doma...dakujem

olgaaaaaaaaa

prosim vas na piste mi na E-Mail moj je x.aspik.x@azet.sk prosom vas mal len 13 a kazdy sa my preto smeje potrebujem naozaj poradit ved ma ziaden chalan nebude chciet smeje sa my aj vlastna rodina :[ som s toho taka zufala ja uz fakt neviem co mam robit tie fuzi my znicie celi moj zivot :[ som stoho velmy smutna poradte my na piste my co mam snimy robyt PROSIM VAS NAPYSTE MY NA MOJ E-MEIL x.aspik.x@azet.sk PROSIM PROSIM STE MOJA JEDINA NADEJ POMOZTE MY !!! ;[

smartgirl

Kúp si raz mesačne svetlu blond trvalú farbu na vlasy a ked nikto nebude doma, tak si to podla návodu nafarbi. Dá sa to robiť len ak nie si príliš zaťažená na opalovanie, lebo to zároveň trošku bieli aj pokožku, ale v podstate, je to prispôsobené na pokožku na hlave, hlavne si preštuduj riadne návod na použitie. Dá sa to použiť aj na chlpky na ruky a na hornej pere, po pár pokusoch zistíš koľko času ti stačí, aby sa chlpky odfarbili.

Ak sa toho bojíš kup depilačné prúžky(v dm sa dajú aj lacnejšie ako tie značkové) prípadne ak máš len menej chlpkov , možno by ti stačila pinzeta, čo používaš na obočie.

olgaa

pomooooooooooooooc mam len 14 a mam fuzi co mam robit ked to nechcem voskom ani kremom prosim som stoho zufalaaa kazdy sa mi preto smeje prosim vas pomozte my :[ prosiiim vas napiste mi na meil prosim vas ;[

anjana

Dievcata, ved to nie je ziadna veda, naco tolko starosti. Je vela ciest na odstranenie neziaduceho ochlpenia. Ja pouzivam velmi dobry epilacny gel na prirodnej baze, australsky vyrobok. Gel ohrejes v mikrovlnke, natries na hornu peru, prekryjes pasikom z tenkeho platna, strhnes a hotovo. Pokozka je hladka, nereaguje (ziadne cervene bodky do rana) a vydrzi to 2, 3 tyzdne ako u koho. Nikdy by som hornu peru neholila ani netrhala pinzetou. Poradim na samoncikova.jana@yahoo.com

tulip05

ahoj 16baba, ja som tiez bola nestastna z hustych tmavych chlpkov okolo ust a nad hornou perou, peniaze som nemala na laser a ine metody, tak jednoducho som zobrala pinzetu do ruky a trhala, a trhala..a robim to tak uz asi 2 roky. Vydrzi to dlho a ked to zase zacne rast, opäť zoberiem pinzetu do ruky a ...trochu si ich predtym navlhcim vodou a ide sa na to :)Vyskusaj za to nic nedas, potom napis :)

JUci

AHojte. AJ ja mam tento problem a neviem co stim. Mam 13 a neviem co stim mam robit je mi hrozne. V skole si to uz asi vsedci vsimli. Mam hnede vlasi takze tie chlpky mam dost tmave. Stale sa nahovram ze to neni take zle a tak ale nedokazem sa presvedcit. Prosim poradte

Andulka1

Ahojte.

Najlepsie je vytrhnut chlpok, ja to praktizujem par rokov. Najprv som skusala pasiky a teraz pinzetu. Chlpky mi rastu pomalsie a su tensie.ô