som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

miksinka

skoda!!!ale ja by som ta nechcela ako muzicka!ja chcem takeho verneho:) :) :)
ale tak na jednu noc,hm???to by som si asi dala povedat!
moje meno by som nerada takto do "eteru"
ale katka je krasne meno...to je pravda!
ale aj damian neni spatne,uz mi to tak k tebe nejako zapaslo!
a to vies,ze ani sportovat a namahat sa nesmies!!!zakaz TV a samozrejme aj sexu!ako to vydrzis???hmmmmmmmmmm?

druška

no to som naozaj!"prekvapkaný"si super baba škoda že nie som mladší(no vidíš a že Polepši sa-ved to sa nedá-toľko nástrah v živote!)no ešte blond!Nechajme to tak...radšej...mám iba takú ozaj MINIjazvičku,dobré to je, musím mať dietku aspoň 6. týždňov,ale inak dobre.moja dobra katka sa o mňa stará-no už vieš ako sa vola moja žena- mákrásne meno-však,ako sa volš ty miksi?

miksinka

no,tak to by si sa mohol trafit,ale az o nejakych 10 rockov!takto nejako by som si to predstavovala!ale zeby som mala tolko stastia naraz???
mam 22,som slobodna,momentalne aj bez priatela...stihla,blondina od prirody,dlhe vlasocky,....a aj pohodova som bola,len teraz mi to nejako vynechava...a stresujem sa pre somariny...

damian

no tak 35-40... si zrelá žena s o supermanželom 2deti, taká pohodová. máš krátke vlasy ,melír a si štíhla a nezávislá, dobrá mamina,všetko maš v pohode.uhádol som?

miksinka

Boze moj,ja si robim len srandu,dufam,ze toto nikto nevezme vazne???takze ty mas syncekov hej??na stopercent budu po ockovi,zze??

miksinka

chudatko,tak to ja by som ti v zivote nic take nepriala,ani mojmu najnepriatelovi!dokonca ani mojmu ex!xixi
ale uz je to ok,hej???ked ti to robili laparoskopicky,tak to mas minijazvu,ze??

damian

no vdaka, nechcem sa chvaliť,ale pri mne sa fakt majú všetci dobre,nehovorím len o prachoch,myslíte keby som bol nejaký chrapúň,že by pri mne bola moja žena aj chalani!?NIE.