tehotenske brusko

mojaeni

Ahojte:
my sme tiez mali kocik kupeny na inzerat, ale velmi pekny. Sice som tiez ako novopecena mamicka tuzila po novom,a najnovsom type, no nakoniec som zohnala taky,ktory mi hned padol do oka a nebol takmer ani pouzivany, len vo vnutri domu , takze ako novy. Tiez trojkombinacia as a autosedackou, za 10 000.Plienkysme pouzivali Tesco plienky, fialove. su velmi dobre.Z casu na cas sme skusili aj Pampers, aj Huggies, dcerka nemal nastastie nikdy fajnovu ritulku, takze sme ostali pr Tesco.A vecicky som jej dopriala, co to som aj podostavala od kamosiek, takze si nestazujeme. Inak Lovelu som aj pouzivala a bola dobra, stale ju mam doma.
Konci mi treti rok materskej a zacne mi dalsia a dost casto sa citim mizerne, lebo naozaj tento prispevok co poberame, je smiesny. Ano, s muzovou pomocou to zvladame dobre, ba priam si nestazujeme, ale momentalne sa na nom citim velmi zavisla.

dd

este mi napadlo v sprche :D, ze som sa chcela vyjadrit aj k plienkam..kupovali sme tesco plienky - tie vo fialovom obale(nie v tmavomodrom) - tie su dobre.obcas ked trafime dobru akciu, kupime aj pampersy, ale vacsinou frcime na bella happy plienkach a sme s nimi spokojni.

dd

:) to s ponozkami som robila a aj robim aj ja :D, mala sa aspon nepotkyna o zvlecene konce pyzama :).my sme kupovali ten pouzity, trojkomb..bola som s nim spokojna :).buginu na leto sme kupovali novu, ale v akcii doslova za par korun a tiez som s nou spokojna..aj ked, este clovek pride na par veci, ktore mohli byt na nej vymakanejsie :)..

ivanka_83

ono ten kocik co mame stoji na sk asi 30000-ale sportovy, korba a autosedacka.my sme kupili sportovy za 10000 a korbu pouzitu za tisicku a autosedacku tiez pouzitu.takze si myslim, ze to zas tolko nestalo.ved je to na 2 roky.a kocik sportovy aj tak predam za 5000.korbu som predala za 500 kc.

dd

ahojte kocky...co sa tyka oblecenia - poviem Vam..dostavame kopy veci pre dcerku od svokry, ta mi pride niekedy, ako keby kupovala kazdu somarinu..momentalne mame tolko triciek, pyzam, nohavic, ako pomaly pre 3deti..snazim sa ale veci setrit, mozno sa hodia niekomu z rodiny niekedy..ja ked nieco kupujem, snazim sa hlavne, aby to bolo ucelove, dobre sa to dietatu nosilo a samozrejme, aby to bolo aj pekne..aj ked sme boli este studenti, ked sa nam dcerka narodila, nikdy sme na nej nesetrili.ja som uz skolu skoncila, manzel este doraba Ing. a popri tom brigaduje v jednej firme.nemame miliony, ale vyzit sa ako tak s obcasnou pomocou od rodiny da celkom(od svokra a manzelovych tiet a babky..).body a pyzamka mame tiez hlavne z tesca - su perfektne na nosenie a pyzamka sa mi pacia preto, ze su to cele oblecenia - od ruciciek, cez brusko, az po konce prstekov na nozickach :), cize ked sa aj dcerka odkope v noci, viem, ze jej nebude zima napr. na chrbatik.niekedy dostavame aj znackovejsie veci, kupovane v CR, od manzelovho uja.kocik sme kupovali uz pouzity, ale vyzeral ako novy, topanocky sa tiez snazime kupovat kvalitu.
co sa tyka praskov - ja odjakziva kupujem na dcerkine veci tekutu Lovelu, krasne vonia, tu vonu doslova zboznujem :D a dcerke vobec nevadi.avivaz som jej nikdy nedavala, citala som v jednej online poradni pediatra, co pisala jedna ceska pediatricka, ze malinkym babatkam sa vecicky v ziadnom pripade nemaju macat v avivazi, ze to moze drazdit..

elle

Net nam dava moznost byt uprimnejsimi, kedze chyba ocny kontakt :-). Moj manzel ked som ho stretla tiez nic nemal, skoro vsetko islo z mojho vrecka, boli sme studenti. Moje kamosky by davno takeho- bez penazi nechali, no ja som vedela ze je to moja zivotna laska. Vzdy bol velmi sikovny a dnes sa tak vypracoval, ze ani chodit do prace by som nemusela :-)Ale to je o com zivot potom, nechat sa vydrziavat? Nikdy som tomu nerozumela. Niekedy ako keby ludia nevedeli odlisit lasku k cloveku od lasky k peniazom.
Ale uz ozaj dobru noc :-)

ivanka_83

ked som skoncila strednu, rodicia ma poslali prec, ze nechcu ma doma.odisla som do ciech s 2 tisickami-od starkej.spoznala som toho svojho a sme spolu.on nic nemal, ja som nemala este viac.teraz podnika a jedine co ja chcem je vlastne byvanie a dat synovi skolu.vies, ono sa niekedy lepsie clovek porozprava anonymne na nete.