pliaga menom Mariška

seo

Milos M,
podľa mňa máš pravdu,v tom, čo si napísal,aj s tým, že sa ma určité veci dotkli, lebo nenávidím, keď ma niekto nazýva feťákom ..
Ja som sa vysporiadal s cigaretami, kávu som v živote nevypil
a chcem, aj stýmto, vieš v robote po tom idú(správca siete) a mohli by ma vyraziť,som v zbytočnom strese, nestojí mi to za to
... atiež som sem už písal,že, aj ja a moja priateľka sme huliči už nejaké 4,5 roka a chceme mať dieťa, tak sa snažíme dať do poriadku a prostredníctvom tohto chatu som sa dozvedel nové zaujímavé veci
a len od zainteresvaných, preto som na Andreja apeloval takto..
A takáto téma tu nemá vôbec čo robiť??
O problémoch treba hovoriť!!
Ja nemám odvahu ísť k lekárovi
Nemám problém s komunikáciou,sebavedomím
ísť k lekárovi sa hambím

seo

Milý Andrej,
rád by som poukázal na tú skutočnosť, že niekto chce s niekym diskutovať na túto tému,lebo by napríklad potrebovali INFO, ako sa dať do poriadku,ak napr. chcú mať potomkov a záleží im na názore druhých(SKôR VŠAK ZAINTERESOVANÝCH)...
...aj keď TÍ, čo sú PROTI majú poväčšine plné ústa feťákov,svinstiev a neviem čoho
DAJ ŠANCU TEJTO TÉME(PRE Z D R A V I E)
ĎAKUJEM SEO

dudu

Ahojte všetci!
Ak máte, alebo ste mali nejaký problém s drogou, je jedno s akou a chcete s tým niečo urobiť : kontaktujte: POVEDZ NIE DROGÁM - POVEDZ ÁNO ŽIVOTU
Špitálska 25
Bratislava
tel: +421 2 5263 5288

martin302

ZDravim uz nemam cas reagovat, ale pozrite si fakty na www.povedzniedrogam.sk alebo www.notodrugs.sk a tam je o tom dost jasne. Clovek ktory to fajci nepovie predsa nic zle o tom. Poskodil by seba.

ljenocka

Tiez fajcim uz dlhsie, tych 8-9 rokov hej. No ako so vsetkym su obdobia, ked fajcim viac, inokedy menej. Tiez som skusala aj vselico ine, od extazy po kokain. Vystudovala som vysoku skolu s vyznamenanim, prave si dost tazko zarabam na moj vlastny kus zeme, myslim tym teda, ze co sa tyka profesionalneho zivota, nejaky vacsi problem nevidim. Negativa, ktore pripisujem tymto mojim skusenostiam su unava, poslabsia pamat, depresie, uzkosti (tie uz mam chvalabohu zvladnute, ale davam si pozor, nekombinujem vo velkom). A podobne ako liaa tiez dospievam k tomu, ze aj menej je viac. Setrim si chvile dobrej pohodky na specialne prilezitosti s dobrou partiou, ktora mi nieco da. Aj ked to bude len pocit, ze sharujeme pohodicku spolu.
Myslim, ze sa radit velmi neda, kazdy si v podstate prejde tym svojim, ale ak mozem, tak si dovolim odporucat Vam hlavne nic NEZAKAZOVAT ale ZAUJIMAT SA. Zakazom urcite nedosiahnete to, ze chalani prestanu fajcit. Skuste byt otvorena, nech tema drog pre vas znie akokolvek hrozostrasne. Myslim, ze by ste ich uplne prekvapila, keby ste s nimi jedneho jointika skusili. to by bola asi ta spravna terapia pre obe strany - viedli by ste ako to funguje a chalani by si mozno uvedomili, ze sa citia nie az tak prirodzene, ako to velakrat vyzera.

liaaa

ahoj.z vlastnej skusenosti:fajcila som travu 8rokov.na zaciatku mi velmi pomahala pochopit urcite veci,bola som citlivejsia na tie ,,,veci co su nad nami,,,,otvarala mi nove dimenzie a nehovorim ze to nebolo na nieco dobre.ale cim som bola starsia (zacala som v 16-tich)zacalo mi to sposobovat problemy-myslim psychicke.zacali totiz ine starosti-zodpovednost,podnikanie.vtedy sa to uz nedalo zvladat.mala som paranoje.trava uz nebola pre mna tym co pred tym tak som jednoducho prestala a teraz mam 28 a stale nehulim ani nic ine.uvedomila som si ze stacilo.myslim ze istu dobu som mala z toho mensie absinencne priznaky ale len po psych.stranke.ale preslo to.treba si ale uvedomit ze kazdy clovek je iny a to co niekomu ide lahko-niekomu nemusi ist...urcite mi to vela dalo,pretoze som clovek ktory zdiela nazor ze vsetko zle je na nieco dobre,ale opakujem nie kazdy z toho dokaze odist.vacsinou ludia siahaju po mariske aj po tvrdych drogach aj ked si tiez myslim ze to nie je spravne zadelovat.vsetky drogy su tvrde a nebezpecne-zalezi na psychike cloveka!neda sa riadit podla urcitych ankiet a vypoctov....kazdy sme iny a je to len na nas!!!mne stacilo okusit marisku aj z tej zlej stranky aby som pochopila.....ale aj tak mam pocit,ze trochu viac zabudam!

rasto

ked niekto nepracuje a furt len huli, tak zjavne ma problemy.
a delenie na makke a tvrde drogy je urcite opodstatnene
antidrog: na to, ze si vyskoleny, mas dost zle informacie, obsah thc je urcite vyssi nez 1%

eviak

barbora, ako na nureagujes zavisi od cloveka nie od travy.. a ja to neobhajujem, len tu z toho nerobim dramu. tak sa aj tak nikam nedostanes.
a k protidrogovemu aktivistovi, tvoj postup schvalujem. poznaj svojho nepriatela :)

antidrog

Pocuj moj nazor. Som vyskoleny protidrogovy aktivista a viem ze tzv. mäkke drogy neexistuju vsetko su tvrde drogy to s timi mäkimi je len obchodny tah aby sa zvisila predajnost- tolko najnovsie najnovsie studie. Co sa tyka CANNABIS(konope siate). Jej ucinky sposobuje THC ktore tvory priblizne 1% mariuhany. Pri marihuane vela zavisi od povahy cloveka: niekto jej aj po opakovanom pouziti dokaze odolat iny sa stava zavisly. Aj ja osobne marisku raz za cas skusim, ale len z kamosmi z toho vypliva ze strasne vela robi okolie a prostredie v ktorom sa nachadza. pochybujem ze by sa skuril sam niekde v pivnici!. S castym uzivanim tejto drogy vsak treba okamzite prestat. Moze sposobit nieten dychcie problemy (rakovina pluc a tak) ale castou stimulaciou mozgu aj ochabnutie cinnosti mozgu a nervov (pomalsie reakcie, pomalsie myslenie...). PORAD sa so skutocnimy odbornikmi (doktormy) ale z vlastnej skusenosti viem ze co doktor to nazor. Tie zakladne veci ti vsetci povedia rovnake ale zalezi na jeho skusenostiach aky nazor na to bude mat. Ja len tolko. ( skusim sa spitat kolegov profesionalov zatial tolko) DOBRU NOC :))