pliaga menom Mariška

gomez

ja som v tejto otázke tiež dosť radikálny. Dnes je moderné porovnávať maryšku a tvrdé s alkoholom a cigaretami ale veď aj to sú drogy. A keď si myslíte že tabak, alkohol (a pre krátkosť času a miesta nespomínam kávu, kakao a teíny) a maryška nie sú tak jednoducho prestanete a hotovo. A dôvod prečo môžu prejsť aj na tvrdé bude presne ten istý pre kt. začali s maryškou.
Teraz jedno varovanie: to, že nemá záujem nikde pracovať je dôsledok straty súdnosti a reality, nozodpovednosti a ľahostajnosti. To je začiatok každej závislosti.
Osobne sa ma to týka tak preto som zástancom radikálnych riešení a v tomto nebudem nikdy tolerovať žiaden pardón.

brunuska

frontman-neviem co a je mi to aj jedno.
toto su diskusne temy-okrem tejto- tu ak niekto nenapise-mariska je supeeer hulim ju stale-odporucam vsetkym-tak ho hned osocujete a utocite na neho. ale to chapem-to robia drogy ludia- sa spamatajte uz.sa cudujem ze sa tu stale toleruju tie iste nechutne temy- neviem co maju drogy tvrde ci makke spolocne so zdravim.ale kazdeho vec.

slniecko

tak caute vsetci !nebudem tu nikoho odsudzovat ani poucovat ale myslim si ze byt v pohodke nemusime pomocou nejakej travy alebo drogy alkoholu atd.moj brat tiez hulil travu a preplakala som nie jednu noc chcela som mu pomoct ale on nechcel bral to na lahku vahu a to je presne to clovek sa opusti a ma vsetko na haku len jedno na mysli ako prist k trave alebo k droge a to je podla vas super?su dolezitejsie veci v zivote ako byt niekde zhuleny zdrogovany a co zdochol pes nie?brat odisiel za robotou do irska .dnes ma frajerku irku je v pohode aj bez travy a ja som velmi stastna ani si neviete predstavit .mam 3 rocnu dceru a budem sa velmi snazit aby ak raz bude mat 15 si nezacala s travou alebo s drogami .urobim vsetko preto ako mamka aj ked viem ze sa s tym urcite stretne tak vam vsetkym drzim palce ktory este hulia a chcu prestat.

frontman

1. najdi si robotu, kde ta kvoli tomu nebudu buzerovat
2. co mas so zdravim? ja hulim ovela dlhsie nez ty a nevsimol som si nejake zdravotne problemy s tym spojene.

neviem co myslis, tym ako to riesi admin, a je mi to jedno, je to jeho forum, tak si tu moze robit co chce, kludne to tu moze cele vymazat.

hadam necakas inteligentnu, tolerantnu a informovanu debatu o ganji na takomto verejnom a slovenskom fore?

seo

frontman
ďakujem za radu veľmi pekne,ty, ako jeden z mála si mi poradil...
Vieš frontman poviem Ti to tak,ako to vidím ja..
1.Ak chcem, aby mi každý mesiac i naďalej chodilo na účet 26 852 Sk Musím byť čistý do 3 mesiacov
2.Myslím s priateľkou na spoločnú budúcnosť,chceme dieťa
Čo k tomu dodať?Riskovať sa mi nechce, beztak som riskoval dosť(čo sa potomstva týka)
Za celé 4,5 roka ľutujem len jedno
a to svoje zdravie....
Nič iné
Na ganju nepoviem nič zlé nikdy!!!
aj JA MáM 80% priateľov na liečení,aj som jedného prežil
NECHCEM PRESTAŤ,ALE MUSÍM A JA S TÝM NEMÁM PROBLÉM
a sám vidíš, ako to tu ADMIN ZDRAVIE.SK rieši...
My sme tí zlí,aj budeme...a môžeme ..akurát tak POVEDAŤ SVOJ NÁZOR,vlastne už ani to nie :) PRESTÁVAM HULIŤ,LEBO JE PRE MŇA JEDNODUCHŠIE RIEŠENIE,neprestanem sa stretávať s ľuďmi,dokonca budem absolvovať vyhul party naďalej...