pliaga menom Mariška

seo

Ľudia moji ganja nie je zlá všetko záleží od ľudí...
Bohužial stávajú sa, aj zlé veci, ale to už vo väčšine prípadov nie je len o ganji...

mirii

Ako zase sa chcete urážať? (miloš a spol) marienka nechcela vyvolať ďalšie zvady ako boli tie minule na podobnú tému až sa musela úplne zrušiť!!!!chcete to zas docieliť?? tak sa tu nestrápňujte a píšte len svoje názory miesto zabŕdania jeden do druhého...Marienka ja tiež občas zahúlim, v poslednej dobe aj častešie..som vo veku tvojich chlapcov a nechcem vidieť čo by bolo keby to naši vedeli...takže to bereš asi dosť v pohode :))jasné že to nieje zdravé ale sú aj oveľa horšie veci...zakázať im to nezakážeš len si ich poštveš..možno z toho vyrastú..možno budú huliť ešte dlho..rozhodne to nieje to najhoršie čo môžu robiť...nepriaznivé účinky??? mávala som druhý deň vždy pocit že som strašne vygumovaná, ale to už dávno prešlo, a nieje z toho opica..to je fajn...kým nič tvrdšie nedávajú, nestrachujsa zbytočne :))

psymushka

milos:no..citala som iba ten zaciatok-narazam na to:))..tie klasicke natahovacky-ty, frontman, popripade niekto kto sa zapletie ma uz nicim neprekvapia:))hm..a co ani za milion?

psymushka

no..ako pozeram, cela debata je zase zalozena na tom,ze niekto si precital clanok v Katolickych novinach alebo brozurky zo Spolku Svateho Vojtecha a teraz ma potrebu sa podelit o svoje poznatky..videli ste niekto film Reffer madness?(alebo ako sa to pise:))

psymushka

pre nasho milosa:
milos milos milos,
do kotlika priloz,
trochu pripal, potom vdychni,
vyskusaj co robia vsichni
skrecok ty ho sleduj
do licok si travu naduj
snad raz pochopite sami:
"z trafky nerodia sa ziadni narkomani":)))

psymushka

no..jasne..frontman ma zase pravdu..aj ked som necitala celu tuto diskusiu...hulenie nie je normalne, ale to,ze huli tak strasne vela ludi a nikto z vas "naveky cistych" o tom nevie je dokazom toho,ze to nema take katastrofalne ale skor uplne nepatrne nasledky(ak sa nerozpravame o 2 jointoch denne)..

gomez

jeden vojvodca raz povedal "milióny mŕtvych vojakov je štatistika no len jeden mŕtvy vojak je tragédia".
Takže argumentovať tým že nie všetci sú taký a inačí je alibizmus. A marienke záleží na jej synoch a iný jej môžu byť ukradnutý.