pliaga menom Mariška

mariska-hroza

proste bol taky zhuleny a cvoklo mu v hlave ...vobec si neuvedomil co robi..aj lekari skonstatovali po odbere krvi ze mal toho dost vela v sebe..

mariska-hroza

vies co uz som si to rozmyslela...je to fakt dobra vystraha pre tych ktory to hulia a maju z toho dobry pocit...takze chlapec sa zhulil az tak ze nevdel co robi, odlomil stierac z auta a sam si vytrhol semenniky a mocove cesty...momentalne lezi na chirurgiu ale o tyzden ide na cvokaren..a to je taka mariska nevinna..mne je z toho zle len si pomyslim co spravil...hlavne chlapi skuste si predstavit tu bolest...

frontman

mariska-hroza, napis presnejsie, ved uplne detaily nemusis
hej, to s tou plodnostou som tiez pocul, ale nezda sa mi to realne, co poznam ludi-hulicov, tak nemali problem s plodenim deti. ale je fakt, ze ich takych poznam malo, takze nejake uzavery nemozem robit.

mariska-hroza

necchcem to tu rozmazavat, lebo ta rodina je na dne a nechcu aby sa to rozsirovalo..ale daj mailovu adresu a ti to napisem...

mariska-hroza

a este pre fontmana , trava skuodi na muzsku plodnost, teraz sa ti postavi len nabuduce ked s nim budes chciet robit deti tak uz nemusis byt plodny...

mariska-hroza

nechce sa mi citat predchadzajuce prispevky, ja len budem reagovat na prispevok marienky, no neviem ci tu este chodi ked sa to pytala v oktobri...ale precitat si to mozete vsetci....asi pred tyzdnom sa jeden chlapec zhulil tak ze si narobil dost tazke zravotne problemy a o tyzden ho preraduju na cvokaren...takze taka je super mariska...pokaslal si cely zivot, ale nielen sebe ale aj rodicom, takze ti co to hulite a obhajujete tak to robte nadalej...kto chce veediet co sa mu stalo blizsie tak mu to napisem na mail..tuto nechcem zverejnovat...

frontman

brunuska, to OT som myslel, ze reagujes na francuza a nie na temu. inak je tvoj nazor samozrejme sucastou temy ako kazdy iny.
francuz, prosim ta, ako skodi trava sexualnemu zivotu? pytam sa preto, ze moje skusenosti su presne opacne :))

francuz

2 brunuska:ja pisem vzdycky co si myslim,precitaj si vsetky jeho prispevky na tuto temu.nech vyslovi svoj nazor aj ked je kriticky.pozri sa na gomez.jeho nazor je jasny a priamy ,ale vie to povedat aby druhych neurazil,ale nazor ze ked som hulil par razy za zivot hasis a travu ,a ja som to par razy skusil a nic mi to nehovorilo,nazor, ze som fetak a narkoman ,mo dost uraza a urcite by nemal odvahu mi to povedat do oci.Je to velmi hakliva tema a treba rozmyslat nad kazdym slovom ,ktore clovek povie lebo cita si to vela ludi a niektori su neskuseni a potrebuju si na to urcity nazor vybudovat.z mojej skusenosti to bolo sem tam fajn ,myslim ako zazitok ale na druhej strane skodi to sexualnemu zivotu a oar dni po tom sa este neviem sustredit a mas poruchy koncentracie.samozrejme to ani ja neodporucam a hlavne nie aby to skusali mladi ludia ,ktori nevedia o zivote nic a nevedia si uvedomit dalekosiahle nasledky ,pokial sa k tomu pristupuje nezodpovedne.