pliaga menom Mariška

mad_hamster

mariska: dakujem :-) Je to kazdeho osobna vec a nic by sa nemalo prehanat.Smutne je, ked sa do toho niekto dostane tak hlboko, ze pre neho nie je cesty spat :-(
frontman: zatial som si vsetko vyriesil uspesne bez pomoci drog, alkoholu a liekov...ale toto je uz asi na povahe a psychike cloveka...

mad_hamster

frontman: mi davas teraz za vzor Cobaina? :-)Uznavam,mnoho dnes uznavanych umelcov za svojho zivota hulilo rozne svinstva,bez ktorych by neurobili ani ň, mnohi su na tom aj teraz tak, ale nemyslim, ze by bol moj pristup az tak obmedzeny. Neverim,ze vacsina mladych huli travu preto, aby fungovala na vyssej urovni a bola schopna tvorit, resp. ako to ty nazyvas - vyuzivat na rozne ucely. Kludne par tych ucelov vymenuj, rad si rozsirim obzory.

mariska-hroza

neviem komu v zivote pomohli drogy alebo alkohol na riesenie problemov...a na relax???hej mozes skocit bangi-jumping(neviem ako sa to pise tak prepacte) aj bez lana lebo si max.uvolneny...

frontman

nie, na to som nemyslel. taketo pouzitie nie je moc vhodne.
skor som myslel na relax, zabavu, koncentraciu, esteticke zazitky, riesenie pracovnych, osobnych, vztahovych alebo duchovnych otazok ci problemov.

mariska-hroza

aj mne je ho luto , a ked som to pocula prvykrat prislo mi zle, lebo bol to v pohode chalan...sakramensky si pokafral zivot aj svojim rodicom, rodicia sa z toho este doteraz nespamatali...a najhorsie je to ze to koliesko ako mu v tej hlave vtedy preskocilo, mu nenaskocilo naspat..:((asi si prehulil rozum...a suhlasim s tebou mad_hamster ja tak isto neuznavam ziadne drogy, alkohol a cigarety...ked sa chcem zabavit dokazem aj bez akejkolvek podpory, nechapem tich ludi co si platia za to aby im bolo potom zle...ano mozno 3 hodiny im je fajn, lenze potom este 2 dni im je zle..

frontman

preco myslis, ze jediny ucinok drog je to ze ludom z toho j..e? nemysli si, ze tvoj tiezvy stav je jediny, ktory moze mat nejaky uzitok, to je velmi obmedzeny pristup. tvoje vedomie moze fungovat aj iynm sposobom ako je ten bezny. a tieto odlisne stavy mozes vyuzit na rozne ucely.

mad_hamster

Uznavam,ze typom drogy je to troska OT,ale aj tak - co z toho ti ludia maju, ked im po tom takpovediac j..e?Nikdy som nemal potrebu brat drogy,ani marihuanu,cigarety,alkohol...Rad rozmyslam s cistou myslou a pomyslenie na to,ze si neuvedomujem, co robim, ma dost desi. mariska: toho chalana mi je luto :-(