nezvladam stresove situacie

edita

marisssa Ty si asi taká makká povaha.Nic si s toho nerob,aj ked je to ťažké lebo druhí to nepochopia a vysmievaju sa.Možno časom to prejde.Ja som to tiež zažívala.Teraz už nezažívam lebo nikto na mna nekričí ,ale neviem či by my bolo doplaču keby nejaká silná osobnosť na mna začala kryčať.Teraz by som asi vedela brániť.Asi to u mna už prešlo.Držím Ti palce.

marisssa

mariaa--ja viem, uvedomujem si tvoje slova, rady..ale teraz v praci sa to jednoducho nedalo len jednym uchom dnu a druhym von..potrebovala som od toho dotycneho nieco, co mam v naplni mojej prace a on to jednoducho odmietal,nadaval mi, bol nervozny..cela som sa triasla.pred nim som mala slzy na krajicku, no ked odisiel, rozplakala som sa..
preco som taka???

[zruseny12]

malo by ti pomoct,a aj jest vela potravin s vit.B

...neviem musis si nejak povedat,ze to robit nebudes...neviem v tom ti neporadim...
vies,lebo ked na verejnosti places atd.len sa strapnujes,ale za plac sa nemusis hanbit,ved sme len ludia...
a hanbit by sa mal ten,kto na teba nepravom krici...
tie vit.ta posilnia,aspon trochu...a ked na tebe bude niekto kricat,tak ho nepocuvaj a mysli si svoje...jednym uchom dnu druhym vonku...viem,ze je to tazke,ale musi sa clovek nejak proti takym ludom OBRNIT...

marisssa

najhorsie na tom vsetkom je, ze to nemozem nijako ovladat.tak velmi sa nechcem rozplakat, ale vobec sa to neda udrzat..toto zazivam uz od malicka..