Seroxat

Príspevok v téme: Seroxat
laila

Ahojte!Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s tymito antidepresivami.Ci vam pomohli,za aku dobu,ci ste po nich priberali,ci ste mali nejake neziaduce ucinky.Uzivam ich uz cez tyzden,zatial necitim ziadnu zmenu(mozno skor k horsiemu),mavam velmi cudne chaoticke sny a bolesti hlavy-moze to byt z nich?Velmi pekne dakujem za odpovede

theoleander

ja seroxat nepotrebujem nie je pre mna, niečo na libido nemám žiadne depresie,som velmi aktivna povaha len bez potreby vela cvičit jazykom

Felko

chcem sa opytat akí má učinok seroxat po opetovnom užívaní zaberie a akí má učinok bral som ho rok a začal som znova dík za radu

fefe87

preco neskusite bylinneho liecitela?reiki?ja som s tym teraz zacala a pomaly to pomaha,hned sa hrniete do oblbovakov...

ria11111

Serotax mi zatial pomaha, ale ked pride nejaka psychicka zataz , citim ako sa to všetko prediera na povrh. Moj manžel pije, a z toho mám všetky príznky. Ináč nie je zlý, ale ja toho mám už dost. Zatial mi je dobre ked uživam lieky, ale postupne by som ich chcela vysadit. Neviek ako to budem znášat.

ria11111

Seroxat beriem 10 mesiacov, zabral mi až po 1 mesiaci. Cítim sa lepšie, ele ešte to nie je ono. Mávam strach, pocit úzkosti, je to asi ta najväčšia duševná bolest, s ktorou som sa snažila bojovat bez liekov, čítala som roznu literatúru, cvičila, chodila na prechádzky, ale nič nepomáhalo, chcela som byt stále sama, v robote som nikoho neznášala, hoci sme dobrý kolektív. Nemala som rada návštevy ani vlastnej rodiny. Moj manžel pri každej návšteve pije a ja som z toho na nervy, aj ked inak nie je zlý. Preto som zašla k psychiatričke, predpísala mi xerotax , zatial som spokojná.

juhas jan

prosim vas jato berjem us asi trimesjace nedam na dopustit jasom val velmi velke problemi tagistosom rad yesom visjel stoho problemu nebojtesa brat seroxat jeto najlepsi ljek caute

Lubikos

Žiť sa dá aj s úzkosťou a fóbiami. Ale odborník nám môže pomôcť vrátiť život do normálnych koľají a myslieť pozitívnejšie. Prof. Höschl to vysvetlil na príklade, starom psychiatrickom vtipe:

Odchádzate ráno do práce a rovno pred vašimi dverami stúpite do..., veď viete do čoho. Ak ste neurotik, naštvete sa a začnete poriadne nadávať. Paranoik si zas povie - to sa môže stať len mne! Každý je proti mne zaujatý, to tu určite niekto nachystal, aby som do toho šľapol... No a pokiaľ trpíte úzkosťou, začnete si hovoriť - no nazdar, musím sa vrátiť domov, umyť si topánky, poriadne sa zdržím, nestihem električku, prídem neskoro do práce, šéf sa na mňa vyziape, možno prídem o robotu, neuživím rodinu, opustí ma žena...

Ale ak ste po úspešne absolvovanej kognitívne-behaviorálnej psychoterapii, poviete si - ako dobre, že som si ráno nezabudol obuť topánky... No povedzte, nebol by váš život takto bezstarostnejší a veselší?

aljoska

mne seroxat tiez velmi pomohol,uzivala som ho vyse 2 rokov,30 mg.Ziadna zavislost nan nevznikla,postupne som davku znizovala a uz par rockov fungujem bez neho.Ale nebyt seroxatu a toho,ze mi dobre zabral,neviem ako by som bola skoncila.