Seroxat

Príspevok v téme: Seroxat
laila

Ahojte!Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s tymito antidepresivami.Ci vam pomohli,za aku dobu,ci ste po nich priberali,ci ste mali nejake neziaduce ucinky.Uzivam ich uz cez tyzden,zatial necitim ziadnu zmenu(mozno skor k horsiemu),mavam velmi cudne chaoticke sny a bolesti hlavy-moze to byt z nich?Velmi pekne dakujem za odpovede

Pjotr

Pri psychických diagnózach je dôležitý pohyb, preto ak ho človek nemá tak začne priberať. A čo sa týka ľudového liečiteľstva, tak možno len na ľahšie prípady alebo ako prevencia, ale v tom biznise je veľa podvodníkov, tak si treba dávať pozor!

Pjotr

Seroxat začína účinkovať zhruba po mesiaci, keď sa nasýtia receptori, na začiatku môže pacient pociťovať aj mierne zhoršenie, ale postupne by to malo odoznieť. Niektoré stavy kolíšu a seroxat by to kolísanie mal postupne zmierňovať. Ja ho beriem skoro tri mesiace a môžem to zatiaľ potvrdiť.

Palika

Ahojte, ja som skusil polku tabletky serotaxu co mi predpisala lekarka a skoro som zomrel:) srdce mi nenormalne busilo a mal som neskutocny panycky starch. Neviem si predstavit ze by som zobral celu tabletku co by sa stalo. Mal niekto z vas podobny priznak po uziti serotaxu. Dik za odpoved.

Tabletrko

Kvetinárka ahoj , ano zo seroxatu sa pribera cim vysia davka tym idu aj kyla hore , ja ho uzivam uz 2 roky a pribral som 10 kg , ale uz sa pol roka venujem plavaniu tak uz sa mi vaha normalizuje proste musis mat pohyb , a este sa my strasne zvysila chut na sladke zozeriem aj cokoladoveho kona naraz :) , ale v pohode proste pohyb a neboj nic .

Kvetinárka

Chcela by som sa spýtať spolutrpiacich, či niekto pribral od seroxatu. Začínam ho užívať a mám obavy že priberiem. ĎAKUJEM KVETINáRKA

rita1

Brala som seroxat rok a potom som ho skoro naraz vysadila...skoro 2 roky som nan ani nepomyslela, mozem zodpovedne povedat, ze som po vysadeni necitila ziadne vedlajsie priznaky zavislosti, alebo niecoho takeho. Ziadne ine lieky som v tom case nebrala. Bohuzial mam ale pocit tuto zimu, ze to s nim asi budem musiet zasa skusit, viem vsak, ze mi nijak neuskodi, len pomoze. Banany, sport...vsetko mozne som teraz vyskusala aby sa to nevratilo, ale sups, po 2 rokoch sa to ozvalo znova ta potvora PP.

SELLY

Ahojte ja som tu nova liecim sa na uskostnu depresiu ,beriem seroxat uz viac ako rok po 9mesiacoch mi lekarka znizila na 10mg no opat sa vratili problemi ,zvysila mi na 30mg beriem 5den cakam zlepsenie pomoste ak ma niekto skusenosti DAKUJEM

jancula

Nazdar,som tu nová,užívam seroxat 10 rokov a nemožem sa toho svinstva zbavit.Ked to na mna príde tak sa bojím takmer všetkého.Poradte prosím,ako s tym bojovat vždy ma to chyti na jesen.Okrem seroxatu som nijake iné psych.lieky neužívala,naštastie.