Seroxat

Príspevok v téme: Seroxat
laila

Ahojte!Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s tymito antidepresivami.Ci vam pomohli,za aku dobu,ci ste po nich priberali,ci ste mali nejake neziaduce ucinky.Uzivam ich uz cez tyzden,zatial necitim ziadnu zmenu(mozno skor k horsiemu),mavam velmi cudne chaoticke sny a bolesti hlavy-moze to byt z nich?Velmi pekne dakujem za odpovede

Peter12

SEROXAT, PAROXETÝN, LEXAURIN ČI XANAX. MAJÚ OTRASNÉ VEDĽAJŠIE ǓČINKY. JE TO ABSOLÚTNY HUMUS POŠKODZUJǓCI DUŠEVNÉ ZDRAVIE. JA SOM SKONČIL ZO SEROXATU PO 2 ROKOCH NA INVALIDITE. A MÁLOKTO POCHYBUJE, ŽE JE K TOMU AJ VYVINUTÝ. AŽ NIACÍN B3 MA DOSTAL DO \\\"NORMÁLU\\\"! TEDA AK STE UŽ ZÁVISLÍ VYSKÚŠAJTE VITAMÍN \\\"NIACÍN B3\\\" ČO PRIRODZENÝ KATALYZÁTOR (KOMPLETNE UPRAVUJE CELÝ TEN CHEMICKÝ CHAOS Z TÝCH LIEKOV). NIACÍN 500gr S KAŽDÝM JEDLOM 3xDENNE A DLHODOBO! NO A PSYCHIATROVI DAJTE NAJLEPŠIE S PÁNOM BOHOM A NAJLEPŠIE NAVEKY! NIACÍN JE ÚPLNÝ ZÁZRAK UVIDÍTE!!! EŠTE V TEN DEŇ TO POCÍTITE! (a vitamín C k tomu na podporu ľubovolne no čím viacej tým lepšie ja 3gr s jedlom) TAKŽE \\\"N I A C Í N\\\" B3
A DAJTE VEDIEŤ

derik

seroxat ma pomerne dlhy nabeh, ako to tu uz bolo pisane, kedze sa musi naviazat na receptory, minimalne 10-14 dni. u niekoho aj dlhsie. lexaurin je vhodny prave na to obdobie kym zaberie seroxat. tlmi to CNS, takze malatnost sa moze vyskytovat, treba to ale odkonzultovat s psychosom aby sa prehodnotilo davkovanie.

mortishia333

Mne nasadili Seroxat pred tyzdnom - 20mg ranno, popritom beriem Lexaurin. zmeny zatial ziadne, len zavrate a malatnost. Som zvedava, za kolko zaberu...

HRC

Zdravim vsetkych viem ze pisanie do toho forra kedze je uz rok 2011 je akoby zbytocny no snad si to niekto precita.

Takze mam 23 rokov a uzivam uz skoro 4 roky seroxat.. kedze je to dost dlha doba po 3roku som sa ho znazil zdvoraznujem postupne vysadit.. je to zacarovany kruh. uz po 3dni vysadenia citim vseliake naladove stavy.. Nepokoj, strach nervozita atd. vlastne tie podobné kvoli comu mi ich predpisali. uzivam uz "len" polovicu 20mg tab kazdy druhy den.. predsa citim rozdiel ked ho nezoberiem.. trapy ma to uz rok. zamozrejma som sa bol aj poradit k odbornikom.. a povedal mi ze to uz nieje ani "uzivajuca" davka a nemala by nic sposobovat, nemal by som pocitovat rozdiel po vysadeni. no mna to nieak stale drzi.. Najviac som bol 3tyzdne bez seroxatu.. a to si uz aj okolie vsimlo.. uplne ine spravanie.. take ako pred zacatim liecby. Ja uz neviem co mam robyt.. asi by ich bolo najlepsie vysadit na cely zivot.. no najviac sa bojim toho ze sa mi tie iste stavy vratia. Seroxat mi pomoha a staci ze ho beriem polku kazdy druhy den a hned sa mam fajn.. no ale ja neviem ci to je dobre brat po cely zivot.. chcel by som sa toho zbavit no neviem ako..

Urcite je to dobry liek ale nikomu neprajem tie neziadujuce ucinky ktore prezivam.. je to ako droga ktoru musite zobrat lebo inac sa vam svet zruti.. (aspon umna) je to tazke (odbornik, psychiater mi povedal, ze ma "pacienta" ktory uziva len polku a to len 1x tyzdenne ale predsa sa citi zle ked ho nezoberie) No ja uz potom vonkoncom neviem.. moj pridad je asi menej casty.. chcem sa toho zbavit no neide mi to. Neprajem nikomu

Matej123

Davidos a aku davku uz beries tych 7 rokov? Ja som bral Seroxat 6 rokov 20mg a potom mi ho novy lekar vysadil a dal mi Seropram a ten po 3 mesiacoch zabral tak na 70% co je malo. So Seroxatom som bol spokojny a mozem Vam povedat, ze ked som ho vysadzal tak som nemal ziadne hrozne stavy. Jednoducho sa vratila depka a panicky strach. Navyse lieky mi vysadil behom 3 tyzdnov a Seroxat treba vysadzat aj niekolko mesiacov. Preto mam staronoveho lekara a idem opat nabehnut na Seroxat, dufam, ze zaberie, ale je to moj liek tak snad :)

S.t.e.n

Taktiež beriem Seroxat. Moje problémy začali dávno zhruba pred14 rokmi keď som začal brať drogy-toluén. Rozbil som si tým psychiku. Podarilo sa mi ho čiastočne prestať brať - do 5x za rok ale psychika už ostala poškodená. Raz prišla krízová rodinná situácia a dostal som panický stav proste som plakal každé 3 minúty. Začal som brať Seroxat a stav sa mi začal postupne lepšiť až som bol po nejakých 3 mesiacov skoro úplne v pohode. Potom ale začali problémy s chorobou manželky a mňa to opäť rozhodilo. Navonok som si to nejak nepripúšťal ale z podvedomia sa to časom predralo na povrch. Opäť mám problémy s prchavými látkami a bojím sa že sa nebudem z toho vedieť dostať. ;,-((

Davidos

Ucinkuje u kazdeho individualne podla mna. Ale tak rychlo ako umna ucinkoval som este nepocul. Po prvej tabletke bolo zlepsenie. Do 2 tyzdnov som bol uplne fpohode. Beriem ho uz sedem rokov bez pokusu o vysadenie. Nemam chut aby som to zazil co i len na 5min preto ho beriem... Uvidime dokedy :D
Vela stastia vsetkym ktory maju PP a podobne problemy...

stanka88

Ahojte! ja beriem Seroxat asi 3 roky, jedinym neziaducim ucinkom je ze sa v noci dost potim. Oproti tomu ako mi bolo ked som mala obdobie depresie a nemohla som z velkej uzkosti nic zjest, je to zlepsenie stavu o 100%. Rada by som zila bez tohto lieku, som mlada a vzdy sedim u psychiatricky hanbou na srdci. okrem mna v cakarni sedia len sami stari ludia s depresiami a ja... 25 rocne dievca. Skusala som ho vysadit uz dvakrat a bolo to celkom dobre, dokial neprisla nejaka vacsia stresova situacia ktora ma zas prinutila vratit sa k Seroxatu. chcela by som zit ako ostatni mladi ludia bez starosti, najst lasku v ktorej som sa uz viackrat sklamala. je tazke priznat sa druhym ze beriete antidepresiva. kto nezazil, nepochopi... drzim vam vsetkym palce a zo srdca si zelam aby raz doktori vynasli taky liek, ktory naozaj raz a navzdy skoncuje s touto neziaducou chorobou.

lalinka

ahojte už rok beriem seroxat axanax sučastne raňajší 0,5 mg mi kazala lekarka vysadiť kôli stalej únave,stale by som len spala, ale bojím sa čo bude ak budem brať len seroxat