NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Zial, mam nekonecny list zavaznych vplyvov po ockovani, nielen v sukromnom, ale aj pracovnom zivote a stale sa na to musim pozerat.

damian

Nepovedal by som, ze je to kazdeho osobna vec. Tu rodicia rozhoduju o zdravi dietata a ci ano, alebo nie zaockovat deti a sp[osobit im tak potencialne dozivotne nasledky. Samozrejme, rozhodnutie je na kazdom rodicovi, to im nik nebrani. Co my chceme, je INFORMOVANOST rodicov v danej veci. Zatial sa rodicia len zmietaju v lzivej propagande toho, ake su vakciny vynikajuce.

baby

damian tie tvoje temy ma privadzaju do zufalstva... horsie ako tehotne 15-tky, je to kezdeho osobna vec ci sa da dieta zaockovat alebo nie.. koho to zaujima tak si o tom nastuduje... nepotrebuje tvoje rady... mas nejake konkretne priklady so svojho zivota alebo okolia??? googlovat vie kadzy

damian

No iste. Hlavne ze napriklad, ked v Japonsku presunuli ockovaciu dobu deti z 2 mesiacov na 2 roky, vymizol syndrom nahleho umrtia a mnohe ine problemy. Ak pises, ze toto je len moj nazor, asi nevies, o com pises. Aj na SK strankach je dost informacii o nebezpecenstve ockovania. Je to jednoducho nebezpecna chemia, ktora do tela nepatri a uz vobec nie do bezbranneho detskeho tela.

radana

Damian,tvrdis,ze vakciny sposobuju zlyhanie imunity, astmy, epilepsie, autizmus, detske cukrovky a mnozstvo inych.Tieto choroby tu boli uz v davnych casoch,ked este ludia ani netusili,co je to ockovanie.Takze toto tvoje tvrdenie nie je podlozene.Je to iba tvoje presvedcenie.

damian

Radana, toto nie je moj subjektivny nazor. Kym som k mnohym nazorom dospel, mnohym som presiel. Studuj, co vsetko sa nachadza vo vakcinach. To nie je o tom, aky ma Damian nazor. Je to o faktoch, ktore narod nevie. Je to o tom, ze vyskumy a tzv skusky bezpecnosti vakcin su vykonavane samotnymi vyrobcami, alebo univerzitami, ktore su vyrobcami na tento vyskum sponzorovane. To, o com je rec, je falosna veda, pseodoveda. Ludia nemaju ponatia o tom, co sa deje. Keby vedeli, zaplakali by.

damian

Maja8, rodicia asi suhlasili. Avsak, mnohi rodicia stale ziju v mylnej domnienke, ze vakcina je perfektna vec. Vakcina ma byt proti pneumokokom. Rodicov presviedcaju vyhlaseniamy, ze pri vysetreniach na u kazdeho dietata preukazal pneumokok. Pravda je ale taka, ze kazdy clovek ma v tele mnozstvo bakterii, virusov, bacilov a vsakovake mikroorganizmi. Treba teraz kazdeho cloveka ne zemeguli zaockovat? Nuz, o to sa korporacie snazia - za ucelom miliardovych ziskov. Pritom, nie je podstatne ci a kolko mikroorganizmov je v tele cloveka. Podstatne je, V AKOM TERENE SA POHYBUJU. Tym terenom je imunita, mineraly, vitaminy, antioxidanty, enzymy, zasaditost/kyslost tela, dostatok kyslika alebo anaerobnost - toto su dolezite faktory - a to treba ovplivnovat. Co robia vakciny je, ze supresuju imunitu a snazia sa tiez znicit jeden jediny konkretny mikroorganizmus. To je ale blud. Clovek by takto potrebovat stovky ockovani na kazdy mikroorganizmus, ktory v tele je. Navyse, vakciny obsahuju neuurotoxicke kovy ako ortut. Tie sposobuju zlyhanie imunity, astmy, epilepsie, autizmus, detske cukrovky a mnozstvo inych. TOTO SU PRAVDY, KTORE MNOHI RODICIA NEVEDIA.