NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

barbinka

damian čo takto napísať nejaké fakty a menovať lekárov, ktorí sú proti očkovaniu. mňa totiž nezaujíma, čo jedna babka povedala....

damian

Podľa konvenčných výskumníkov rakoviny hypotéza, že mikróby, ako napr. pleseň alebo kvasinky spôsobujú rakovinu, spadá až na miesto č. 2, pretože implantácia plesní do jednotlivých zvierat a následný vznik rakoviny nebol výskumníkmi pozorovaný. Je ale evidentné, že myšlienka, že akékoľvek [z človeka do zvierat] transplantované mikróby nemôžu prežiť v imunitnom systéme zdravých zvierat a v ich vnútornom prostredí bohatom na kyslík (a tak rakovina ani nemohla vzniknúť), nebola braná do úvahy. A ak áno, tak bola ignorovaná. Každé telo predsa hosťuje mikróby ako napr. bacily tuberkulózy, samozrejme, len veľmi málo z nás je v nebezpečenstve, že sa tuberkulózou nakazí, pokiaľ len nemáme oslabený imunitný systém a nedostatok kyslíka v organizme.

damian

Ja poznam chlapca, ktory odmala mal "sennu nadchu". Nebol ockovany, len uzival antihistaminika. Po odchode zo SK casom probleby vymizli. V zahranici nemal moc penazi a tak jedol velmi malo masa a takmer nepil kravske mlieko.

damian

Ani ja ich neuznavam. Efektivne je adekvatne hydrovat telo (2 a pol litra cistej nemineralnej vody denne), pouzivanie mineralnych soli namiesto stolovych spracovanych, konzumovanie menej masa a zivocisnych tukov vobec, vylucenie mlieka a syrov. Prirodzene, kvalitne, bezpecne a SILNE kortikoidy sa nachadzaju v moci. Vid urinoterapiu, knihu od MUDr Partykovej. Pozri si 216.239.59.104

damian

...a netreba cakat 10 rokov, pichat sa injekciami, o ktorych NIKTO poriadne nevie, co sposobia v systeme a co sa ukaze po rokoch.