NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Niekomu, ako Barbinke :-), môžu takéto vyhlásenia pripadať príliš radikálne, ale skúsme sa zamyslieť, akú má vyštudovaný lekár motiváciu k takýmto tvrdeniam? Je zrejmé, že výroky tohoto typu mu v jeho profesii veľa priaznivcov nezískajú a môže si nimi akurát tak narobiť problémy a zničiť si kariéru.
Na druhej strane stojí obrovský konflikt záujmov zo strany farmaceutických spoločností, ktoré sú finačne motivované, aby napriek hore dôkazov tvrdili, že vakcíny sú bezpečné.

damian

Zdá sa, že ubezpečovaniu o vysokej bezpečnosti neveria ani samotní lekári. Rôzne štúdie potvrdzujú, že veľká väčšina z nich sa očkovať odmieta, čo im však nebráni nanucovať očkovanie svojim pacientom .

Lekári odmietajú očkovanie proti ružienke
Podľa Journal of American Medical Association sa očkovaniu proti ružienke odmietlo podrobiť 78% lekárov a až 91% gynekológov. Pritom rubeola je nebezpečná najmä pre tehotné ženy, s ktorými gynekológovia denne prichádzajú do styku.

Každoročné očkovanie proti chrípke - očkujú sa lekári a zdravotné sestry?
Poďla Associated Press (z 9.10.1997) sa proti chrípke neočkuje až 70% z nich.
Niektorí z nich už ale prehliadli a napriek nepríjemným osobným dôsledkom sa snažia povedať pravdu - napríklad v decembri 1994, kanadská autorka bestselleru Lekárska Mafia (Medical Mafia), Guylaine Lanctot, M.D. pre Medical Post uviedla:

"Lekárske autority ďalej klamú. Očkovanie je pre imunitný systém katastrofou a v skutočnosti choroby spôsobuje. Vakcináciou v skutočnosti meníme svoj genetický kód.... o desať rokov od dnes budeme vedieť, že najväčší zločin proti ľudstvu boli práve vakcíny."

lea

damian, ja napriklad by som tu bez tych zlych chemickych antibiotik uz davno nebola. z tvojich slov mam dojem, ze ti ide o posilnenie genofondu ludstva - preziju len najsilnejsi a ti ostatni pomru uz v detskom veku, takze sa zle geny nebudu rozsirovat.. :-))

damian

Napriek nízkemu percentu hlásených prípadov, do amerického systému VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System), kde sa zaznamenávajú prípady vážnych reakcií po očkovaní, každoročne pribudne viac ako 11 000 prípadov, z toho asi 1% (vyše 100) smrteľných. Najčastejšie smrteľné prípady sú spájané s DPT vakcínou .

damian

TAK TO JE, ja sa pohybujem ponemocnici kazdy jeden den. Ani ja a ani mnohi miji kolegovia/kolegyne ani nepomysleli na to, zeby sa dali ockovat. Maloktori lekari si tuto zaockovani, lebo vedia, co to je. Su velmi dobre informovani. Navyse, zltacka sa da liecit a uspesne vyliecit a lahko sa jej da aj bez ockovania predchadzat.

damian

Americká FDA odhaduje, že hlásených je len asi 10% prípadov. Podľa výskumu NVIC, "v New Yorku iba jeden zo štyridsiatich doktorov ohlasuje smrť alebo závažné poškodenie zdravia po očkovaní", čiže len 2,5%.
Údaje zo SR naznačujú podobné percento hlásených prípadov - náhodnou kontrolou zdravotných záznamov bolo zistené, že zo 181 zaznamenaných prípadov bolo hlásených len 6, čiže len 3,3%. Treba zdôrazniť, že takýmto spôsobom mohli byť zistené len prípady, kde reakcia po očkovaní bola uvedená v zdravotnom zázname, teda len tam, kde lekár súvislosť pripustil.

tak to je

damian - a este k tej mojej otazke:
tyka sa to vsetkych ockovani ci len nejakych konkretnych druhov?
napriklad, co tak ockovanie proti zltacke? hovoris teda, ze nie?
co ak sa rozsiri a bude lahke sa nou nainfikovat, fakt nie je lepsie sa proti nej zaockovat?
neviem preco, ale zo zltacky mam dost velky strach, preto sa pytam.

damian

Je teda velky blud, ze deti v sucasnosti uz nezomieraju na cierny kasel, pneumokoky a ine vdaka vakcinam. Pravda je, ze niektore deti zomieraju a zomieraju casto na presne tie iste choroby, proti ktorym su zaockovane.

damian

Deti v minulosti neumierali koli tomu, ze enboli vakcini a ani dnes niesu pred mikroorganizmami chranene vakcinami. V minulosti bola velmi zla hygiena. Umrtnost a choroby zacali klesat davno pred vakcinami, vtedy, ked sa zlepsili socialne podmienky. Je zname, ze vsetky infekcne ochorenia sa zacali menej vyskytovat uz pred zavedenim vakcin. Naproti tomu, po zavedeni vakcin zacali stupat ine ochorenia, vratane autizmu a epilepsii a poskodenia imunity vo vseobecnosti. Opakujem, kazdy ma v tele tisice mikroorganizmov avsak je podstatne, v akom TERENE prezivaju. Tym terenom boli v minulosti zle hygienicke podmienky (hlavne).

radana

A este nieco mirka 23.Citujem tvoje slova,napisane v teme ZLTACKA ,dna 16.10.2008 o 16:59hod - Mne sa už dve noci za sebou snívalo, že mám žltačku. Myslím si však že je zatiaľ rozšírená medzi cigánmi. To bola presna citacia tvojich slov.Tak na co sa tu hras?