NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

:(

Hm, a co vakcina proti alergii, tiez je skodliva? Moja dcera berie kazdorocne vakcinu-uz 1O rokov Pollinex, proti sennej nadche a pomaha jej to! Uz takmer vyliecena.

agina

No tak proti pneumokokom by som svoje dieta urcite zaockovat dala. Teraz to uz hradi poistovna, pred dvoma rokmi ste za to vyvalili 2000,-

damian

O celej pravde o tetane a o ockovani proti tetanu je aj na www.vaccinetruth.org Ja nemam cas vysvetlovat. Kto chce, pochopi. Treba na to len trochu zdraveho rozumu a logiky. Tu neide to to, ci ja si zastavam svoj nazor, alebo ci som fanatik. Nazorov je vela, ale pravda je jedna. Ak sa clovek pozrie na podstatu problemu, ma blizsie k pravde. Tou podstatou je aj to, ze chemia je telu cudzia a nebezpecna. Dalsou podstatou su podvody s vakcinami, podvod pri informovanosti a pod. Som zvedavy, kolko zvierat v prirode umiera na tetanus...

damian

Monikasta, pises bludy, tak, ako ich uci konvencna medicina. Tetanus nie je tak smrtelna choroba, ako sa propaguje. Je to liecitelne a kompletne vyliecitelne ochorenie. Nie som na Slovensku.

monikasta

Damian, skludni hormon. Si absolutne a nevyvratne presvedceny o svojej "pravde", ale to este neznamena, ze sa ti ludia musia prisposobit a prijat tvoj nazor (podla mna chory nazor). Chcem sa ta opytat, ked uz si taky zaryty odporca ockovania-videl si niekoho na vlasne oci umierat napriklad na tetanus? Alebo inu smrtelnu prenosnu chorobu, ktorej sa dalo zabranit ockovanim? Pracovala som v zahranici, kde som to videla a poviem ti-radsej ortut v tele, ako smrtelne krce pri plnom vedomi!!! Tebe sa to hovori, ked cela nasa spolocnost je dobre preockovana a riziko sirenia je tym padom velmi nizke! Tebe sa to hovori, ked si hlivies pekne v teplucku na epidemicky zdravom Slovensku! Chod sa pozriet tam, kde sa neockuje, ty neznaly veci!!

radana

Damian,na mna nikto netlaci,aby som tu nejak propagovala ockovanie.Je to moje osobne presvedcenie a hlavne vychadzam zo skusenosti,ci uz mojich ale aj mojho okolia a vobec sa za to necitim previnilo.A uz vobec hlupucko neprikyvujem hlavkou,ako pises.Mam svoj nazor.Ked mas pocit,ze ta tu berie niekto ako psa,to je tvoj problem.Mne tvoje vystupovanie pripada skor sfanatizovane a vela krat ma takato propagacia ako robis ty presne opacny ucinok,ako by si si zelal.Uvedom si,ze za to,ze si ty v nieco presvedceny,este to nemusi byt spravne.

damian

Posledny pripad, ktory som videl, bol maly zdravy chlapec, nikdy nemal problemy. Par dni po ockovani mu zacala zlyhavat oblicka. Zistili mu vysoke mnozstvo ortuti, ktoru museli detoxikovat infuziami antioxidantov.

damian

Ak takto podcenujes nebezpecenstvo ockovania, nemas ponatia, co pre dieta znamena vstreknutie ortute alebo inych tazkych kovov do krvneho obehu. Deti (hlavne) su predavkovane tazkymi kovmi a inymi konzervatmi, tieto davky presahuju hranice bezpecnosti niekolkonasobne.