NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

monikasta

damian, ty si nebezpecny blazon. pytam sa ta este raz: KOLKO LUDI SI VIDEL TY OSOBNE NA VLASTNE OCI UMIERAT NA PRENOSNE CHOROBY, NAPRIKLAD TETANUS? ja ti kaslem na odkazy na netove stranky, kde udajne pisu, ako je tetanus udajne vyliecitelny. ja som to videla a nie raz. mozno nie si na slovensku, ale na 100% si niekde v epidemiologicky bezpecnej krajine. vyber sa inam, zi tam niekolko rokov, pochovavaj mrtvoly stuhnute v neprirodzenych pozach a potom dristaj o cistej vode a ortuti. a co sa tyka ockovania lekarov...nepoznam jedineho, co by sa ockovat nedal. tak si nevymyslaj kraviny, aby ti ludia neznali veci uverili.

mirka 23

Ale na Slovensku je práve pneumokokový boom - všetci utekajú očkovať svoje deti proti pneumokokom, lebo ho má každé druhé dieťa, a môže a to zomrieť. Reklama na očkovanie ide minimálne 20krát do dňa.

damian

Mirka, pred takymi 10 rokmi bolo tych ludi omnoho menej a vobec sa o tom nehovorilo. Chce to cas. Sice cas su obete, ale nic sa neda robit. Kto chce, ubrani sa, kto nie, jeho vec. Ale treba informacie sirit.

radana

mirka 23 chod sa vzdelavat,k tebe nemam co dodat a bola by som rada keby si sa ku mne neozyvala a radsej sa naucila kulturne komunikovat.Nemam rada ludi,ktori hned osocuju a myslia si,ze zjedli vsetku mudrost sveta a zial teba som k takym zaradila.Rada podiskutujem,ale ako som si vsimla,ides propagovat nieco,o com si sama neni presvedcena.o tom svedcia aj tvoje vyroky a obavy zo zltacky-napriklad..Pokial si dobre pamatam,nedavno si sa vyjadrila,ze so mnou komunikovat nebudes a stale chces so mnou diskutovat.Co ta k tomu vedie?Som clovek typu-ake pozicaj,tak take vrat...

damian

Napriek tomu, ze sa konvencna medicina snazi v mediach sirit bludy o tom, ze vitaminy a ine su neucinne a zbytocne, ludia vo velkom jedia hlavne vitamin C a ine vyzivove doplnky. Preco? Lebo to na sebe jednoducho pocituju.

mirka 23

Ale kedy dostanú rozum ľudia aj na Slovensku? Keď to niekomu poviem, a ponúknem na prečítanie aj niečo na nete, tak na mňa pozerajú, akoby som im chcela ublížiť? Veď celý svet je proti očkovaniam, tak prečo aj ľudia tu na Slovensku neotvoria oči? Tých čo si to uvedomujú je veľmi málo.

damian

A podotknem, ze aj ked v UK uz 5 rokov ockovanie proti pneumokokom klesa, ochorenia z pneumokokov nemaju zvysujucu sa trend, ba naopak, klesaju, kedze UK spolocnost sa ubera za prirodnymi doplnkami a zdravsim zivotnym stylom. To potvrdila aj znama uctovnicka spolocnost - PriceWaterhouseCopers

damian

Ale nie vsetci, Mirka23. Mnohym sa uz "rozsvietilo". Nedavno som cital, ze vyroba mnohych vakcin sa z USA presuva do Europy a ze vakcinologia potrebuje podporu, kedze v spolocnosti sa siria informacie proti ockovaniu. Je zrejme, ze sa boja, lebo ludia uz zacali tieto bludy odmietat. Hlavne je to vidiet v Nemecku, UK, USA a inde.

mirka 23

Radana, neviem kto tu nevie prijať názor iného.
Damian nedaj sa, veď máš pravdu a veľa ľudí by sa malo od teba učiť, Ale oni si spomenú, až keď bude zle.