NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

zialbohu je registrovanych privela pripadov deti, ktore boli normalne a aktivne, vesele, behali hore dole a po kombinovanych stepeniach(niekedy az 4 vakciny dokopy) odrazu sa prudko zmenili, zatichli, spravaju sa ako uplne iny clovek. A lekari sa to snazia zatusovat.
Inac udaje o percente autistickych deti z pred 40 rokov a dnes jasne nasvecuju radovy narast(z jedna na 10 000 na jedna na 167 podla poslednych udajov z USA a zatial jedine podozrive su rozne latky vo vakcinach, hlavne ortut, ale aj rozne bielkoviny neprirodzene ludskemu telu a ine biologicke materialy, vcitane virusov.

radana

Damian,nepis tu nezmysly o sudnych sporoch,ktore sa viedli kvoli tomu,ze ockovania zapricinuju autizmus.Autizmus tu bol uz davno pred povinnym ockovanim.Ibaze ho nikto nevolal autizmus..

damian

Tak, ako sa ani nasledky amalgamu neobjavia okamzite, ani nasledky ockovania sa niekedy neprejavia hned. Faktom ale je, ze ortut (alebo ine neurotoxiny) vo vakcinach su a deti su nimi predavkovane.

damian

Autizmus je najcastejsie poskodenie, kcoli ktoremu sa vedu sudne spory. Mnohe spory potvrdili vinu ockovania, avsak, maloktory takyto sudny spor sa objavi v mediach - je to zo znameho dovodu.

mirka 23

Mikri, úplne s tebou súhlasím, počula som tiež názor mamičky, ktorá maôa zdravé dieťa a po očkovaní ostalo autistické. Nemože sa ale nijako brániť, lebo nevie dokázať, že to je práve z očkovania.

radana

mikri,trosku ta poopravim s tym autizmom.Musis sama uznat,ze autizmus sa neda diagnostikovat dietatu ktore je mesiac,dva,tri mesiace po narodeni.Autizmus ma urcite spolocne znaky,ktore sa u dietatka zacinaju prejavovat az po nejakom roku po narodeni dietata.Az vtedy je totizto vidno,ze dieta sa sprava odlisne od zdravych deti a co sa tyka komunikacie dietata este neskor.Je vela autistov,ktori komunikuju docela dobre,aj ocny kontakt maju v pohode a aj napriek tomu su autisti.Chcela som len poukazat na to,ze tazko moze niekto hodit diagnozu autizmus na ockovanie,ked aj sam psycholog ti neda diagnozu autizmus na papier skor,nez ma dieta 1 a 1/2 az 2 roky.A to si dovolim napisat,ze v takomto veku sa jedna o velmi skore stanovenie diagnozy autizmus..Autizmus ma mnoho pricin a bol tu aj pred vela vela rokmi,len este nemal nazov autizmus..

mikri

Damianovi musim dat za pravdu. Pred vyse rokom som robila diplomovku na temu autizmus a pri zhanani informacii som narazila aj na vyjarenia rodičov, ktorim deti dostali autizmus po zaočkovaní. A tiež je pravda, že nie každý kto ide dať dieťa zaočkovať si zháňa info o nežiadúcich následkoch... Ved kto by čakal že jeho trojročné dieťa dovtedy zdravé, komunikujúce a šťastné odrazu po zaočkovaní dostane teploty a do dvoch týždňov úplne zmení správanie a reakcie na okolie... A to nie je blud. A tiež poznám lekára ktorý povedal jasné predpíšem vám predpis na vakícnu (penumokoky) ale ked som sa opýtala na jeho vlasný názor či by dal zaočkovať a čo si o tom myslí tak povedal že nie. Iba v tom prípade, ak by dieťa bolo permanentne liečené na toto ochorenie ale určite nie u dieťaťa kde chce mať mamina dobrý pocit že urobila dobre pre svoje dieťa. Áno každá z nás ktorá miluje svoje deti by to určite urobila ale po tom čo som si zistila už určite idem na očkovanie s malou so strachom aby to dobre dopadlo... Len povinne. Malu nedam zaočkovať a ani ja nie som na chripku a ani sa nedam... A k tym pneumokom. Muž ako dieťa maval stále zápaly uší - preliečil sa a do dvoch týžňov nanovo. A vieto z čoho to bolo? Svokra hovorila že keď postavili nový dom a presťahovali sa tak akoby uťalo a odvtedy nič. Dovtedy bývali u svokrovcov v starom dome a ten mal staré vlhké murivo... Takže tak. Nevravím že vždy ale určite zohrá rolu aj prostredie v ktorom sa deti pohybujú... Takže v prvom rade sleduje....