NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

monikaava

Radana:

Zaujimave je, ze si neodpovedala na moju otazku, ktora je dole.

Takisto ziadna reakcia na moje prispevky! Cim to asi bude? Prilis vela faktov, ktore idu do hlbky? Nie len nejake povrchne cierno-biele reci.

RNG

:(, aby som uviedol priklad aj z druhej strany, so zenou sme boli v pralese na Amazone, z nasej skupiny 15 ludi vyse polovica zobrala 3 az 4 ockovania. My nie. Zo zaockovanej skupiny dve zeny dostali oneskorenu reakciu taku silnu, ze rozmyslali, ci ich neodvezu lietadlom spat do USA.
My sme sa informovali na vyslanectve a tam nam povedali, ze sanca je mensia, ako jeden z 10 000 za tych par dni, to mali vysledky z kancelarii cestovneho ruchu za ten rok.

radana

Ano Damian,ale nas tu ides presviedcat,ze autizmus je nasledkom ockovania a zrazu pises,ze ockovanie tu nebolo predtym ale autizmus ano.Co sa ides teraz vyhovarat amalganovymi plmbami v zuboch?Moja 80-rocna prababka nevedela,co je to zaplombovany zub..

lizanka

Damian: v ktorejsi krajine to tak je, preto sa pytam. v dospelosti chcem zit v GB aj tam mat dieta, takze tuto skutocnost velmi vitam.

damian

Lizanka, to by bolo protipravne. Kazde dieta ma pravo na vzdelanie. Ak nie je momentalne chore, nie je mozne ho nepripustik ku vzdelaniu. Ja poznam nezaockovane deti a nikdy nemali problem chodit do skoly.

damian

Radana, to sme z videli mnohokrat, ze autizmus to bol a autizmus tu bol. No a? Aj ortut tu nie je len od cias ockovani. Bola tu aj predtym, hlavne a nie len v amalgamoch, ktorym maju matky deti napchane zuby.

lizanka

Damian: a v GB je ockovanie nepovinne, ze? ale nemoze sa stat, ze neockovane dieta nebudu chciet pustit do kolektivu v skole/skolke?

lea

ak sa nemylim, ze v teme o leukemii Damian pisal, ze robi osetrovatela v nemocnici v Londyne na psychiatrickom oddeleni a ze tam prichadza do styku s ludmi, ktorym poskodila bezna medicina

:(

Myslim si, ze je pravdou, ze farmaceuticky priemysel je obrovsky biznis, o tom svedci napriklad aj to, ze lekarni neustale pribuda a lekarnici maju aj krasne platy. U nas v nasom malinkom mestecku stavaju uz 9. lekaren! to o niecom svedci, nie?

Co sa tyka tych ockovani, tiez som za zlaty stred, niekedy je ockovanie nevyhnutne, napr. pri ceste do exotickej krajiny. Moj manzel bol v Brazilii, dal sa samozrejme zaockovat uz pol roky dopredu proti roznym chorobam, jeho kamarat ockovanie podcenil a ochorel tam na zltu zimnicu a takmer tam zomrel! Tak si vyberte, co je lepsie?