NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

kosa,co tym chcel autor povedat?Minule som pozerala v telke dokument,ako zobrali autika do vrtulnika,par krat s nim preleteli nad urcitym mestom a ked pristali,perfektne nakreslil mapu toho mesta.Ma velmi dobru fotograficku pamat..Len malo autistov ma vynimocne schopnosti,ale najdu sa aj taki..

kosa

radana,
postava DH vo filmi Rainman je viac menej vymyslena. Zatial som nevidel nijakeho avtistu co by vynikal superschopnostami.
vsetcia co nieco vedia tak viac menej pouzivaju okrem mozku aj recovidlo.

kosa

radana,
Damian sa pohybuje vo svete autistov hoci su to uz dospelaci ( pravdepodobne si to on zatial neuvedomuje).
vcera mi cely vecer jeden avtista nic nehovoril len mi ukazoval co chcel.

kosa

radana,
problem je v tom ze rozum je rozum a zakon je zakon.
ak je ockovanie povine, tak tvoje tvrdenie ze kazdy sa rjadi svojim rozumum je pravdive len polovicato.
co si ludia myslia je jedna vec co na nich vyskusaju je vec uz ina.

radana

Damian neprekrucaj slova.Pisala som aj o genetike a aj o detoch ozivovanych.Nepohybujes sa vo svete autistov,neprichadzas s tym denno denne do styku.Nic o tom nevies...

radana

Lebo prave vela mamiciek,co maju deticky s autizmom mali deticky po porode ozivovane a niektore deti boli aj nedonosene.Ale to sa asi neskuma,ze?

damian

Ak je dieta ozivovane a nasledkom toho ma poskodeny mozog, co to ma spolocne s autizmom. Hoci to nie je relevantne, nemam autisticke dieta a ani v rodine nemame.