NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

hehehehe

Suhlas s radanou. Co sa tyka damiana, je to posadnuty fanatik trpiaci bludom a mysliaci si, ze jeho pravda spasi svet. PRECO ESTE STALE NENAPISAL, AKE MA VZDELANIE? Asi to nic mimoriadne nebude, pravda? Nie si ziadny genius a tak si tento komplex potrebujes liecit zvyraznovanim svojej osoby a bludov na internetovych forach a inde. Ludi, ktori si myslia, ze ich otravuju jedmi vo vakcinach, zvyknu lekari liecit. Na psychiatrii.

radana

Ano,Rng.Je stale viac a viac civilizacnych chorob.Ale neda sa vsetko hadzat na ockovanie ako si sam pisal v prispevku nie je to dokazane.Zvysil sa pocet aj inych chorob,ako je napr.aj depresia a rozne psychicke choroby..

RNG

Radana, mylis sa.
timelinesdb.com
A prudky narast za posledne roky sa neda nijak odskriepit. Akoby "nahodou" to je v tom istom case, ako sa prudko zvysil pocet vakcin pre deti.
A statistiky neklamu....
Akurat, ze nie je stale ale dokazane, ze to je vec thimerosalu(ortuti)oficalne federalnou agenciou FDA, ktora ma monopolne pravo od vlady bez konkurenci vyhlasovat cokolvek v zdravotnom zmysle. Vsetko ine je povazovane oficialne za neexistujuce.
Maju na rovasi hromadu skodlivych drog, ktore schvalili a neskor museli stiahnut, zakaz mnohych uzitocnych prostriedkov, prenasledovanie vsetkych, co tvrdia ze potravinove doplnky maju funkciu liekov(liek moze byt len to, co oni prehlasia, takze aj ked vies, ze nieco lieci, nesmies to napisat na flasku, inac dojdu s ozbrojenou silou a uvaznia ta a zavru tvoju prevadzku ako keby si vyrabal heroin!!!.
Tak si odserdel jeden za tvrdohlave predavanie sladidla stevia(rastlina), ktore je dnes samozrejme dovolene. atd

monikaava

Ty mas nejaku statistiku na urcitu krajinu, kde neexistuje ockovanie vzhladom na autizmus? Kolko deti a kde presne?

Opakujem, ja nie som za NEOCKOVANIE. Citaj moj mail.

radana

Prave preto,ze sa da autizmus 100%tne diagnostikovat az v neskorsom veku dietata stale sa zistuju priciny autizmu.Ale co sa tyka autikov,tak uz po nejakom roku sa zacinaju autici prejavovat urcitymi vynucovanymi ritualmi,niektori neudrzia ocny kontakt...... stale sa nevedia presne priciny autizmu.Tak jak mame u nas ludi s diagnozou autizmus,tak su aj v ostatnych krajinach,kde ockovanie nie je povinne.Z coho vznika autizmus v chudobnxch krajinach,kde slovo ockovanie obrazne povedane ani nepoznaju?

monikaava

radana, samozrejme, ze autizmus tu bol uz predtym. Ide ale o to, ze pocet vakcin v USA narastol za posledych mozno 20 rokov z 10 na skoro 40, a dnes mame tuna epidemiu autistickych deti alebo deti s inymi poruchami, ako Asperger syndrom, ADD, ADHD atd.

Cize preto sa zacal autismus davat do suvislosti z ockovanim.

monikaava

Este som zabudla:

Co sa tyka vakcin, islo hlavne o prezervacnu latku thermisol (sp?), ktora obsahuje ortut. No a mnozstvo tej ortute vo vakcinach sa takisto dava do suvislosti z autizmom.

Takze: u lekara vyzadovat vakciny, ktore nemaju konzervacnu latku Thermisol, cize bez konzervacnych latok. Ak lekar odmieta alebo povie, ze nema, zmente lekara.

monikaava

Moja dcera ma 13 mesiacov. Takze len niekolko poznatkov, ktore som ziskala robenim research na temu vaccination.

Autismus sa zacina zistovat priblizne okolo 18 teho mesiaca dietata. Kedze napriklad tu v USA, ale aj v inych europskych krajinach sa v druhom roku ockuje na MMR, a tato vakcina sa davala do spojenia zo vznikom autizmu, vela ludi jednoducho tuto vakcinu oddiali, aspon do druheho roku.

Dalsia vec je mnozstvo vakcin. Napriklad USA v porovnani z mnohymi europskymi krajinami ma velke mnozstvo vakcin pre deti do dvoch rokov, myslim okolo 36. Zacina sa uz velmi skoro, po niekolkych tyzdnoch (dokonca prva vakcina je uz v nemocnici) - toto je dalsi dovod, preco sa vakciny spajaju z autizmom, detom sa v takom malom veku este len vyvija mozog, a toto mnozstvo vakcin do dvoch rokov je priam neuveritelne.

Takze je to na rodicoch, ako sa rozhodnu.

Dolezite je podla mna, niektore oddialit, ine vobec do dvoch rokov nedat (napr. na choroby ktore nie su smrtelne. Takisto nedavat v jeden den 4-5 ockovani naraz.

Ziadne ockovanie je pravdepodobne hlupost, pretoze ockovaniu vdacime za to, ze uz vela chorob nemame.

Ja urcite svojej 13 mesacnej dcere MMR oddialim, a po konzultacii z lakarom sa uvidi, co vobec potrebuje v druhom roku.

radana

A dovolim si napisat,ze pred zhruba 10-timi rokmi nikto autizmus nechcel pokladat za chorobu.Dokonca mamicky,ktore mali autikov nemali narok,aby sa mohli o svoje dieta celodenne starat,lebo kompetentni nechapali,aka je to zavazna choroba a clovek autista si vyzaduje celodennu starostlivost..