NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

hehehehe

a este jedna poznamka: ty sa stale ohanas, ze ludia mozu mat vselijake tituly, ale uroven nie je. Tak mi vysvetli, preco sa ohanas zrovna ty tiez podobne titulovanymi ludmi???
A este nieco-kedze mas pristup k tomu, ako sa skresluju udaje a vysledkom je hromadna otrava ludstva vakcinami a prudky narast poctu autistov a inych chudakov, ktori tu predtym neboli, preco nepodas trestne oznamenie???

hehehehe

damian, ked uz tak brojis proti konzervantom vo vakcinach, aspon sa ich nauc vyslovovat, ok? nepoznam ziadny timerosal, vo vakcinach sa vyskytuje thiomersal :-))) inac potis riadne srandy

radana

To,ze autizmus je geneticka choroba je dokazane a tiez,ze vznika spontannou mutaciou genov tiez,tak neviem co sa tu ma dalej dokazovat,co sa tohoto tyka..

alicia

Tak ako damian podľa teba radana nemôže dokázať čo nie dokázané a potvrdené, tak isto ty nemôžeš vyvrátiť to, čo nebolo na 100 percent vyvrátené.
Radana píšeš že máš 14 ročného autistického syna, ktorý ochorel ako 2-mesačný na epilepsiu, ak som dobre čítala. Možno by bolo dobre podebatiť o tom, nemáš to iste ľahké, myslím to v dobrom........:(

lizanka

radana: obvinujes Damiana, ze prezentuje fakty typu "jedna baba povedala", ale ty sama si prave taka baba, lebo len tvrdis a tvrdis a tvrdis ze toto hento tamto-ze si uz postretavala XY autistov-DOKAZ! ukaz mi, kde je potvrdene a overene ze prave ty netaras do vetra. vitazi vzdy pisali dejiny-a dnes ovladaju media. ty asi veris aj tomu, ze vojenske sily USA chodia krizom-krazom po svete robit mier ;)

damian

Osomne si myslim, ze je uplne zbytocne sa s Tebou bavit a preto prepac, nebudem viac na to, co pises reagovat. Prijimam KONSTRUKTIVNU kritiku na to, co pisem, nie koniny. Vela stastia!!!

radana

Damian,to su vsetko dohady,NEOVERENE dohady,takze zase je to len jedna baba povedala..Ked budes mat nieco relevantne,tak napis,ale nie taketo bludy..