NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

hehehehe

koho konkretne a v akej teme som urazil? kde sa nachadza nejaky vulgarizmus a kde je nieco, co nie je len vyslovenou pravdou, hoci podanou tak, aby to aj slepy pochopil?

hahaha

teraz opravujes schyby a keby sme boli zoci voci,tak co mi skocis do vlasov.
ked uz nemas do coho zabrdnut,tak sa chytas nejakych chyb?
jasne tam DAMIAN vysvetluje aj o ortuti a ty melies stale,len to svoje.

radana

Ked napise niekto pravdu,tak uraza.Taka som aj ja podla niekoho.A nie temi,ale temy..Kto povie pravdu,nie je ziaduci..Tak to uz chodi..

alicia

radana ja si myslím že o autizme sa ešte všetko nevie. Niekde som čítala ako matka písala o dcérke že bola očkovaná viaczložkovou vakcínou MMR. Predtým bola hravá, veselá a zrazu po očkovaní sa prestala zaujímať o okolie, žila ako by vo svojom svete.
Po 3 rokoch od očkovania začala znovu komunikovať a dnes v 16 - tich rokoch je zdravá. Zhoda náhod? Ochorela by dcérka aj bez očkovania? Nedá sa vyvrátiť ani jedno ani druhé.

hehehehe

ked nieco nemozem dosiahnut, tak radsej na to nakydam hnoj a spinu, pravda damian?? v tom zdravotnickom vyskume pracujes na konkretne akej pozicii?

hehehehe

cela tato diskusia je smiesna zabavka cloveka, ktory by strasne ale strasne chcel nieco znamenat v oblasti mediciny, ale nema na to ani vzdelanie ani vedomosti, tak sa obratil do oblasti bludnych konstrukcii.