NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

mirka 23

Damian, včera som našla na tvojej stránke link na stránku o dvojičkách, začala som to čítať a bola to sila. Počula som už niečo o pentagone, ale toto som fakt netušila a pritom je to už staré. Fakt super.
Ak by niekto mal záujem si to prečítať, tak je to tu.
911.yweb.sk

damian

Mariaa, aspon nieco rozumne v tej TV davaju..., Ja TV uz nemam a ani nikdy mat nebudem. Som TV independent. Inac, asi niektori vedia, ze TV sa slengovo povie IDIOT-BOX :-)

[zruseny12]

kosa,no tam hovorili,ze odkedy piju tu vodu ocistenu na slnku tak sa znizili napr.s 10deti chorych na dva deti...
to bolo vcera na STV2,ale neviem ako sa ta relacia presne volala nieco mala v nadpise VEDA...neskoro som zapla TV...

kosa

mariaa,
ked v afrike necista voda sposobuje ochorenja, tak z toho vyplyva ze cista voda ( teda vodovody u nas na SK ci v byvalom Cesko-Slovensku) sposobili ze sa rozne ochorenja vyrazne zredukovali.
ak by sme teda zabezpecili Afriku cistov vodov, tak urcite by sa rozne ochorenja znizili na minimum.
Teraz ale prechadzame na hladinu politicku nakolko otazka je ci NAOZAJ CHCEME aby sa AFRIKA zamenila na nieco ako BELGIJA ci ine napolo zabetonovane uzemia SVETA. Takto zme uz (teda pred nami) znicili planetu MARS.

damian

Rozumiem. To vsetko zalezi od toho, v akom terene mikroorganizmi su. To pati aj pre pripady s ockovanim. Zalezi na tom, do akeho organizmu sa vakcina poda. Ak sa poda dietatu so slabuckou imunitou a organizmom, dieta to nemusi vydrzat. Avsak, aj ked po vakcinach nenastane okamzita (niekolko hodin az dni) reakcia, kazda vakcina oslabuje imunitu a organizmus. Deti su coraz viac chorlavejsie. Ako som uz spominal, ze povazujeme za sucast zivota to, ak deti 2 x do roka kaslu, maju zapaly hrdla, caste nadchy, coraz castejsie pouzivanie ATB. Lenze to je MIMO normalu. Nik si nekladie otazku, ze preco to tak je. Clovek predsa NEMA mat caste nadchy, zapaly atd. Lenze MA, lebo nie zdravie je na prvom mieste, ale prachy a prachy. Zdravie nie je profitabilne.

[zruseny12]

Damian,vcera hovorili v nejakej relacii o vode ako v afrike sa zbavuju bacilov vo vode a cistia vodu...
na 6hod.daju do pet flasi vodu,daju ju na slnko a tak piju...hovorili,ze pocet chorob sa velmi znizil...
je to dost zaujimave a ked je zle pocasie,zamracene tak ,ze musi stat voda 2dni...je to dost zaujimave...
prisli na sposob,ako sa branit pred chorobami bez ockovania...a spominali tam prave tie choroby proti ktorym sa tu ockuje...
ale znovu opakujem,ja sa k ockovaniu vyjadrovat nebudem,lebo sama som davala deti ockovat...a chvala bohu sa im nic nestalo...

damian

A spinave bludy sa siria dalej. Dnes TASR napisala, ze "Každoročné očkovanie proti chrípke je najúčinnejšou prevenciou na zníženie nepriaznivých dôsledkov chrípky". Skutocne, len propagatori chemie mozu napisat takuto nehoraznost a takto vabit nevedomych, len aby kumulovali zisk. Len imbecily mozu napisat, ze proti chripke je najlepsou prevenciou chemia. Nenachadzam slov...