NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Nikto v tejto teme nie je neziaduci. Ja som len napisal, ze na nezmysly, trapnosti a pod. nemam viac cas odpovedat. Tych, co o to nestoja, takymito odpovedami nezmenim a taktiez viem, ze co sa tyka niektorych tem, je v nich par provokaterov z oblasti ortodoxnej mediciny, ktori, tak ako v realnom terene, sa vysmievaju z toho, ak niekto poukazuje na pravdu.

damian

Lizanka, ja mam azijsku rodinu, kde maju 18 rocneho chlapca, autistu. Ten bol uplne zdravy do 6 roku. Bol ockovany a len par dni na to "onemel". Asi sa mu zrazu zmenila genetika :-)), podla niektorych. Podla mna, ani podla rodiny, to genetika nebola.

damian

Hehehehehehehe, zase pises len polovicatu pravdu a mna obvinujes, ze pisem srandu. Len si dobre prever, ake rozne nazvy co aka chemikalia ma! Thiomersal, also spelled thimerosal (pos slovensky - Timerosal, bez "h"). Takze ci pouzijem ja timerosal, alebu TY tiomersal, je to stale to iste. Tak bud na pokoji :-)

kosa

hehehehe,

myslis si ze ludia na SK maju nizke IQ?
ja si myslim ze ludia na SK nemaju nizke IQ.

a ci Damian nieco zmeni alebo nie, nie je podstatne.
Podstatne je ze ludi OBATORUJE aby si uvedomili ze maju mat moznost.
Sucasny system, a nemala cast zainteresovanych MOZNOST VYBERU UMYSELNE ZATAJUJE.
odkial ze my to pozname? ( suhlasite RNG?)

lizanka

hehehe:Thiomersal (INN) (C9H9HgNaO2S), or sodium ethylmercurithiosalicylate, commonly known in the United States as thimerosal (z Wikipedia), vidis, predsalen si vsetku mudrost sveta nepozral, cosi z nej ostalo aj pre inych