NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Rng,to,ze medicky monopol nedovoli oficialne schvalit ziadne fakty, ktore by mu boli nevhodne(financne, na pozicii, znizenie mnozstva pacientov atd),to su len dojmy.Ked niekde vycapim VYZVU,tak musim mat informacie,ktore tam prezentujem overene a nestaci na to len presvedcenie toho urciteho cloveka a jeho domnienka.A ked sa nahodou do diskusie zapoji niekto,kto prezentuje opacny nazor,tak je s nervami v koncoch a aby sa zbavil diskutujucich,ktori mu hlucho nepritakavaju,tak ich chce presunut niekam inam-do inej temy,aby tu mohol dalej do ludi hustit.Toto je diskusne forum a ked sa nestotoznujem s Damianovym nazorom,tak nebudem prikyvovat.

RNG

radana neoverene kym?
Oficialnymi medickymi autoritami?
V tom mas uplnu pravdu.
Medicky monopol nedovoli oficialne schvalit ziadne fakty, ktore by mu boli nevhodne(finamcne, na pozicii, znizenie mnozstva pacientov atd).
Pritom vacsina lekarov je v tom nevinne, lebo su naozaj presveceni, ze robia dobru robotu.
Su ale taki, co vedia aj o inych metodach a prostriedkoch alebo taki, co nechcu o nich vediet, a na tych damian utoci.
Ja osobne neutocim, len sirim podla moznosti kazdemu informacie od malej skupiny lekarov, co sa snazia pouzivat ine, ucinnejsie a "neschvalene" metody a prostriedky.Utok totiz produkuje neziaduce reakcie. Ja nie som revolucionar, ale evolucionar.
Zdoraznujem,sirim nie nazory laikov, ale normalne studovanych lekarov, ktori v svojej praxi pouzivaju ine metody ako druhi, a to so znacnym uspechom.
Ak obcas do toho pridam vlastne skusenosti,tj nazor laika, prepacte mi to, ale neda mi, aby som neprilozil k tomu moje osobne skusenosti.
Nakoniec vsetci na fore to tu robia, na to forum je.

radana

Damian,nevidim dovod,preco by ludia nemali pisat do tejto temy aj opacny nazor,ked si za nim stoja.Siris neoverene informacie a ci chces,alebo nie,ludia to vidia..

hehehehe

vidim, ze konecne martinka ma zdravy rozum. mila mira, kedze ty asi imunitu mas super, vyspala by si sa bez ochrany s HIV-pozitivnym clovekom? (jedneho poznam a dost rad by si vrzol bez..)

alicia

Damian by možno chcel rýchlo zmeniť to, čo sa dá len krok za krokom, ale nie je dôvod ho obviňovať z fanatizmu. Často aj v médiách vidíme a počujeme hlasy za a proti, to znamená že ľady sa pohli, aj keď sa topia pomaly. Tento týždeň niekde dávali o škodlivosti HAK, boli tam dva odlišné názory lekárov. Myslím že tiež nie je iba náhoda že od 1.1.2009 sa budú deti u nás preočkovávať miesto v treťom roku života až v šiestom. Nie som proti očkovaniu, ale si myslím, že by ho mohlo byť menej.

damian

Uz ma to aj mna, cloveke spokojneho a pokojneho, to vyblakovanie o sektarstve a inych zhovadilostiach, stve. Ked mienite takto vyblakovat, zalozte si temu, kde budete tieto voloviny pojednavat. Mate moje slovo, ani bodku tam nenapisem. Len prestante pisat trapnosti do tem, kde sa pojednava o ZDRAVI.

barbinka

damian: až na to, že RNG z fanatizmu a sektárstva neobviňujem, lebo on na rozdiel od teba sa ľuďom nevnucuje.