NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

alicia, v prvom rade to vsetko treba prehodnotit, nielen brat ako fakt prehlasenia jednej skupiny.
Potom budeme mat aj my, spotrebitelia, cistejsi pohlad na veci a co je ovela dolezitejsie aj profesionali z oblasti zdravia, lekari, aby mohli robit spravne rozhodnutia.

alicia

keď sa už niektoré choroby vakcináciou zlikvidovali tak, že sa takmer vôbec nevyskytujú, potom už podľa mňa, netreba v takom množstve očkovať. Voľakedy predsa len bol iný život, veľa chorôb bolo z nedostatočnej výživy, bola chudoba, zlé hygienické podmienky, neboli antibiotiká (dnes to nimi preháňame) ani antiseptiká.

RNG

radana, dodavam SPRAVNA prevencia. Za tu som aj ja a to celym srdcom.
A pre to ked pocujem ze zomreli celkom zdravi ludia po zaockovani, co je nie kacica ale fakt, co sa neda odskriepit, zacnem mat opravnene pochybnosti.
A dozadujem sa uverejnenia faktov okolo vyvoja vakcin, ich zlozenia, statistiky ucinnosti pri pouziti(tj porovnavanie ucinnosti na ludoch stepenych proti nestepenym), mnozstvo roznych komplikacii a problemov po stepeni a rozhodne nie od vyrobcov,, ktory sa snazia vsetko "zamiest pod koberec" ale od nezavislych zdrojov, tj opozicie.
Pokrok je mozny len ked je viacero konkrujucich skupin a nie monopol, naviac podporovany byrokraciou a znasilnovany na ludi zakonmi.
Monopol ci uz vyroby, ci uz informacii je skodlivy, vedie ku korupcii a diktatu,, co je pre spotrebitelov skodlive.
A tu sa nejedna len o peniaze, ale o zdravie a zivot a na to by mal byt kazdy extra citlivy.

radana

Nemam ziaden dovod prikyvovat na Damianove rozpravky.Nikdy som to nerobila,ani robit nebudem..Prevencia je velmi dolezita.

RNG

radana, "bez vetra sa ani listok nepohne",
Mohla by si si uz konecne uvedomit, ze tolko lekarskych sprav proti stepeniu predsa len nemoze byt blbost, aj ked internet nie je priamo najspolahlivejsi zdroj informacii?
A mnohe s tych sprav mozes dostat v pevnej forme, ako publikacie, takze sa nejedna o "kacice", zrejme.Lebo su za nimi zvucne mena lekarskych autorit.
.....
Neuvedomujes si, ze svojim zasadne protikladnym postojom pomahas maskovat pravdu o vakcinach a ich skodlivych nasledkoch a neucinnosti, k comu sa priznali aj viaceri vyvojovi pracovnici z oblasti vakcin, lekari a mikrobiologovia?
.....
Mozno situacia nie je az taka zla, ako to popisuje damian, ale odkial budeme vediet, nakolko je v tom ockovani uzitku a skody, ked sa budeme pridavat na stranu tych, co sa snazia maskovat skutocne ucinky a nariadit masove ockovania vladami zakonmi nariadene pre kazdeho.
Za takej skorumpovanej situacie ziadna pravda nemoze vijst na javo a monopolny vyrobcovia ochranovany vladou a zakonmi mozu si potom robit cokolvek.
Takze sa nejedna len o najdenie skutocnej pravdy o vakcinach, ale boj za individualne ludske prava proti diktatu skorumpovanej byrokracie.

damian

VERU, ani ja by som nebol proti ockovaniu, ak by to nebolo skodlive.

inac, viete, aka je znama prirodna ockovacia latka? Trikrat hadajte!

RNG

sosi, vdaka. Tu si naozaj mozu vsetci precitat po slovensky jasne dovody proti ockovaniu, hlavne z hladiska ockovania proti prakticky neexistujucim chorobam a mozneho rizika vakcin.
.....
Aj ked nie som zasadne proti myslienke ockovania ako metody predchadzania chorob, fakty o riziku a naozajstna ucinnost vakcin by mali byt vzdy brane do uvahy a nie zamlcovane a ludia by mali mat vzdy slobodu rozhodnutia na svoje vlastne telo.
To by aj vyrobcov vakcin prinutilo vyrabat ich bezpecnejsie a zrejme aj menej.