NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

martinka15

podotykam ze chripkova epidemia u nas vypukla este pred sviatkami...
pozrite sa, ja beriem do uvahy kazdeho nazor, je dnes vela chemie vo vsetkom...lekari predpisuju aj to co nemusia, sak maju potom dovolenku zdarma a podobne...gynekologovia vnucuju HAK kazdemu to viem tiez...
ale presviedcat ma o tom ze si moji rodicia, moja sesternica, teta, kamoska a neviem kto este s kym som bola v kontakte cele sviatky vymysleli ze maju chripku, a kazdeho lekar sa pomylil...
Vam vsetkym hrabe? Chcete povedat ze nikdy nikomu vakcina proti chripke nepomohla iba uskodila? mozno zajtra umriem na zlyhanie dacoho...
Mozno mi tam pichli nejaky cip a sleduju ma ufoni :-D
a nikto nereagoval na moju vakcinu proti malarii... dosli argumenty? chcete mi povedat ze vakcina proti malarii za ktoru si zacvakam peknu ciastku obsahuje nejaky humus? ze mi uskodi viac ako malaria?
ze vakcina proti zltacke mi uskodi viacej ako zltacka? ako pardon, ale zijem v cechach kde je epidemia, umyvam si ruky aj vsetko, pridem na slovensko tu sami cigani spinavi... preco si mam ja kvoli dakoho nehygiene znicit svoju pecen? stravit mesiac niekde zozltnuta, zavreta a hladovat? skor mi je prijemne to ockovanie...

mirka 23

Damián, na stránke som čítala o vitamíne C, dá sa ešte kúpiť na dobierku? Lebo kúpila som si v lekárni 1000mg, 20 kusov - 100sk (a to bola najlacnejšia cena v meste), ale to by mi až tak nevadilo, ale sú tam asi 4 Éčka.

damian

Martinka, pamataj, ze doktori predpisuju casto ATB hned alebo kratko po zacati symptomov, ktore mozu signalizovat cokolvek, nielen chripku. Nepredpisuju ATB az po ľ tyzdnoch symptomov. Pritom, vysetrenie z krvi, hoci je najvierohodnejsie, sa zanedbava.

Pamataj, ze pocas sviatkov sa ludia nielen obzieraju, ale obzieraju sa nezdravym jedlom, sladkostami, masom, a pod. a okrem toho piju VIAC dehydrujucich napojov, ako kava a alkohol. Okrem toho, ze potom casto maju problemy s travenim, su omnoho viac nachylni aj na prepuknutie infekcii. Tot moje vyjadrenie...

martinka15

ja len chcem podotknut ze ludia si mylia chripku s anginou a nachladnutim ale lekar sa snad nemyli...a ked ma clovek tazkosti s dychacimi cestami, horucky a nemoze sa z choroby dostat za dva tri tyzdne a boli ho cele telo a takeho priznaky maju dalsi clenovia rodiny tak neviem co ine by to mohlo byt...nejaka vianocna nemoc? mozno som viacej pila ako oni cez sviatky, neviem... :-D

[zruseny12]

damian,ale ked ja pouzivam ENZYMY v tabletach vsetky druhy,tak by som mala jest vsetko,nie...lebo enzymy mi rozlozia potravu uplne...

mira

Mirka, ak tebe tá ortuť nevadí, nikto ti to neberie, máš právo dať si jej do tela koľko len chceš.

Tu ide o tých, ktorí nechcú, aby im to lekári nevnucovali.

Prečo očkovaný neochorel, musela by som vedieť čo jedával a čo jedli ostatní členovia rodiny a zdiagnostikovať ich. To čo človek povie, sa od skutočnosti niekedy líši, aj keď nemá úmysel klamať. Chrípku si ľudia často mýlia s nachladnutím, zápalom, angínou a pod.