Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

RNG, to som tu uz dal, ale je dobre to pripomenut. Neviem, ci si to ti, ktori nas trapne obvinuju zo sektarstva, precitali...

RNG

nuz aby sa to tu cele nezdalo, ze sa jedna len o nazory "nevzdelanych" uvediem tu prelozeny clanok od nedavno este vyskumnika v oblasti vakcin:
sloboda.bioportal.sk.
Tu sa jedna nie o osobne nazory ale dlhorocne skusenosti z vyskumu, odbornika na vyvyjanie novych vakcin.
A veru zrejme sa tu deju velmi nekale veci, a to som este ja osobne velmi konzervativny(nasledok pokrocileho veku, hahaha)a to na celosvetovej scene.
Clanokm ide do hlbky, preco a ako sa takato situacia mohla vobec vyvinut a ako je to mozne, ze sa dosial udrzala.

barbinka

damian trápnosti píšeš ty. ja som napísala, čo si myslím a za tým si aj stojím. si jeden fanatik bez vzdelania, ktorý tu podáva ľuďom neoverené informácie.

damian

Nebudem sa k Tene moc vyjadrovat B., nestojis mi za moj cas. Napisem len tolko, ze ta trapnost, co si napisala, svedci o tom, s kym mame tu cest.

damian

Martinka, ja pisem hlavne o tom, ze su efektivnejsie a bezpecnejsie ochrany pred inf. ochoreniami, ako vakciny. Uz som spominal, ze sa roky pohybujem medzi pacientami, ktori maju mnohe inf., a roky som nemal ziadny problem. Predtym, ked som v nemocnicnom prostredi nebol, bol som chory kazdy rok a pchal do seba ATB.

mira

Martinka moja, ak máš v poriadku IMUNITU, neochorieš.
Imunitu získaš tak, že stravou a životným štýlom vytvoríš v tele prostredie, ktoré nevyhovuje patogénom.
Očkovať proti každej chorobe nie je možné.
Ani proti všetkým druhom chrípky.

barbinka

martinka, v tejto téme to zaváňa sektou a fanatizmom. damian je najvyšší a mirka23 a spol sú jeho verné ovečky.