NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

luba

pokiaľ sa to netýka nas tak sme frajeri,prečo sa potom dať zaočkovať proti žltačke ved ako pride tak odíde Ačkova,že poškodí pečen,no čouž

luba

keby sa neočkovalo možno by sme asi neboli,zabudli ste na kiahne,tbc a vela innych ochorení ktore vdaka očkovani skoro vymizli?

damian

Ako som casto pisal, aj tu sa spomina, ze tetanus sa moze vyvinut LEN v anaerobnom prostredi. Anaerobne prostreddie si clovak vytvara hlavne kyslotvornym jedlom co sposobuje vysoku aciditu tela, vysoky obsah cukrov, nedostatok kyslika - podmienky potrebne na fermentaciu, vyvin anaerobnych mikroorganizmov, nielen tetenu, ale hlavne plesni.

damian

Zavedenie ockovania v rokoch 1970–80 nemalo pozitívny vplyv na krivku
chorobnosti a úmrtnosti na tetanus v Nemecku — naopak, krivku už dávno
predtým ustupujúcej choroby sploštilo. Zlomom v krivke úmrtnosti bola
od roku 1965 lepšia liecitelnost choroby antibiotikami. Krivka skladby obetí
tetanu v závislosti od veku postihnutého v Nemecku ukazuje, že pri tetane ide
v európskych podmienkach o problém starších ludí (najmä 55–80 rocných).

damian

Až 6 % prípadov ochorenia na tetanus sú spôsobené infekciou pupocníka
bábätiek v dôsledku zlých hygienických podmienok. Ockovanie bábätiek v
tretom mesiaci je v tejto súvislosti nezmyselné. Prekonanie tetanu nevyvoláva
imunitu. Infekcia priamym kontaktom (konský trus) nie je možná, len
ranou bez prístupu vzduchu.

damian

Dovolim si z toho vybrat par viet.

TETANUS: Choroba vzniká pri málo krvácajúcich hlbokých zatvorených ranách pri
infikovaní baktériou tetanu. Baktérie tetanu sa môžu množit len v anaeróbnych
podmienkach (bez prístupu vzduchu). Pri velkých, krvácajúcich ranách
tetanus nemôže vzniknút. Ani z povrchových odrenín—batéria musí vniknút
hlbšie. Napríklad, z rozbitého kolena vzniknút nemôže. Nebezpecné sú zalepené
rany ihlou, ci vpichmi trnov na nohách. Tetanom sa možno nakazit
pri prepichovaní uší, pírsingu a pod. (Najmä krajiny 3. sveta — pri poraneniach
z prepichnutia uší, nosa z kozmetických a náboženských dôvodov u
dievcat vo veku 12–24 mesiacov.)

damian

SOSI, odkial si toto vzal. To mi usetrilo vela casu kedze nemusim prekladat a ani otravovat nasich dobrovolnikov aby prekladali dokumenty o ockovani. Dik!

sosi

Je to na kazdom, ci sa da zaockovat, ale vidno na ludoch ze farmaceuticky monopol ma dobru straregiu, ako ovladat a manipulovat masy. Zastrasovanie je najucinnejsia metoda.
iuro.awardspace.com
www.ockovanie.org

monica gazpio

Najspoľahlivejšia ochrana proti chrípke: otužovať sa, lenže to neznamená, že hneď musíme byť všetci ľadové medvede, jesť veľa ovocia a zeleniny, byť na čerstvom vzduchu, keď je zima, tak sa teplejšie obliecť, dbať na dôkladnú hygienu, to zn. keď prídete povedzme z obchodu umyť si ruky, atď. Odkedy sa nám zrodilo ovocie, a ho aj jem, tak chvalabohu nie som chorá. Naposledy som bola chorá v marci 2008. Ja osobne by som sa očkovať proti chrípke nedala. A zatiaľ som nikdy očkovaná proti nej nebola. Ale som očkovaná proti tubere, tetanu a ďalším detským chorobám, na ktoré sa ževraj zormiera.