NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

mirka 23

No Damián poraď, aký argument na to, keď človek povie, ja som bol zaočkovaný, celá rodina bola chorá, len ja nie. Argument, že máš v sebe veľa ortute a iných škodlivých látok asi neobstojí.

martinka15

chystam sa do azie...mam sa dat zaockovat proti malarii alebo aj ta sa da liecit tak jednoducho ako spominana zltacka? :-)
ze injekcia moze niekoho poskodit som sa dozvedela az tu... ja vam poviem len tolko, ze v detsve som bola casto chora, potom sa prislo na to ze mam tazku alergiu a neskor z toho bol nabeh na astmu... beriem 4 roky vakciny co sa kvapkaju pod jazyk, namiesane podla mojich pelovych testov a uz rok som nemala ziadne symptomy alergie a ziadny nabeh na astmu uz nie je, kedze dokazem ist behat aj v zime bez kasla a podobne...chora som bola naposledy asi pred tromi rokmi...dala som sa minuly rok ockovat proti chripke a cela moja rodina mala cez vianoce chripku len ja nie...tak nie vzdy su tie lieky tak zle podla mna...ked som lezala v krci s virozou na pohotovosti, tiez mi pomohla len injekcia(mozno niekedy staci len zhliadnut biely plast:)
no zas na druhej strane som si vypocula rozhovor jednej lekarky s pani farmaceutickou a bavili sa o tom ze oni si ani zuby nedavaju umrtvovat lebo to skodi jak svina...
a co sa tyka ovocia a zeleniny...prosim vas kde sa da kupit dobre ovocie a zelenina? to je shit co maju vsade...hnusnejsiu vec jak zimne paradajky som nejedla..v zime zeleninu nikdy nekupujem lebo je to niecim napichane... a zahradku bohuzial este nemam...tot moje vyjadrenie

damian

Svedectvo istej pani, ktore je zverejnene na nasej stranke (Pani Rut) popisuje, ako jej otcovi, ktory mal rakovinu zaludka, onkologovia tiez vraveli, ze jest moze vsetko. Ten zomrel. O par rokov na to, to iste vrabeli jej manzelovy, ktory tiez ochorel na rakovinu zaludka. Ten vsak dodrzuje prisnu surovu stravu. Rakovinu uz nema a je aj vo vseobecnosti zdravy.

damian

Dostavame mnoho emailov, v ktorych sa ludia napriklad s rakovinou stazuju, ze im onkologovia vravia: "Mozete jest VSETKO, co vam chuti". To je velmi smutne. Zvlast je to smutne, ked su to ti isti onkologovia, ktori v minulosti napisala alebo prispeli do publikacii, v ktorych sa pojednava o tom, ake dolezite je vyhybat sa cukrom a zivocisnym bielkovinam.

kosa

ockovanie,

ak nevies preco tak Ti vysvetlime.

Po prve: SLOBODA PREJAVU na SK NEMA TRADICIJU. A aj v dnesnych casom je vidno obrovsky tlak na to aby KOHOKOLVEK ZA PREJAVENY NAZOR ( aj chybny), KTO NEPATRI DO VLADNUCEJ TRIEDY-VRSTVY, aby tychto ludi TRESTALI- prepustenim z prace. Je nemalo ludi, kotri este dnes trpia za prejaveny nazor tym ze nemali pracu, boli v zahranici..a nasledne sa im nezapocitali roky do dochodku.

Dalsim faktom je ten, ze obrovska vrstva lekarov ZAVISI NA CHORLAVENI SPOLUOBCANOV- system pracuje tak ze CIM VIAC CHORYCH TYM LEPSI ZAROBOK.

NO NIE JE TOTO CHORE A NA HLAVU POSTAVENE???

kosa

famaceutka,

nepoznas vsetkych lekarov,takze tvrdit pausalne ze..AZ TAKI BLBI NIE SU je trosku zavadzajuce.

z lekarov co ja poznam tak si nespominam ze by ASPON JEDEN hovoril ze...STRAVA, ZMENTE STRAVU!! ANI JEDEN!!

a vcera sme mali konferenciju z Kanadov tak zme sa zhodli na tom ze ANI NEMALI SNAHU ZLE STRAVOVACJE NAVYKY regulovat.

vies kolkokrat povedal osetrujuci lekar mojej pokojnej uz mame aby upravila zivotospravu?
ANI RAZ ZA CELYCH 25 ROKOV TRPENIA OD HARASIDOV, VREDOV, PALENJA ZAHY AZ PO RAKOVINU.

ANI RAZ, mila farmaceutka.
Ano nehovorim, boli clanky v denikoch ako: PRACA, PRAVDA, RUDE PRAVO, ROLNICKE NOVINY, ZIVOT, SLOVACKA, atd atd.

My tu ale hovorime ze LEKARI ako PRVI V PRVEJ LINII, NEBOLI aktivny.
a ani bez tejto vybornej stranky, zdravie.sk, by sme sa nedockali toho rozhodujuceho obratu...

kosa

mira,
cukor sa zacal vyrabat priblizne z rokami pana Napoleona-tedy ked zacal vladnut v Europe. Vtedy vlasne prisli na sposob vyroby cukru.

Med ako cukor pouzivali starocia.
Meso sa tiez jedlo ale boli to skutocne skor vynimky, a vetsinov ho jedli dobyvatelia-teda ti co sa pohybovali konmo.

mirka 23

Farmaceutka, to nie je o tom. Žiadny lekár ti nepovie, aby si nepila mlieko, lebo je škodlivé a o strave sa s tebou baviť nebude.

farmaceutka

mira, neviem, ako ty, ale ja nepoznam lekara, ktory by tvrdil, ze strava nema vplyv na zdravie.... zas az taki uplne blbi nie su :-) a ak si to aj naozaj niektory z nich mysli, tak taky nazor nemoze prezentovat, lebo by bol vysmiaty.